bugün

boy 1.70 veya 1.75 cılız,kibrit çöpü gibi amk.belki 65 kg ya var ya yok. ama dil maşallah yarrak gibi. zavallı bakkalım hafız dayı'nın üstüne çöreklenmiş,tartışıyorlar. siz yobazsınız,siz şakirtsiniz, falan filan gibisinden salayıp duruyor.hafız dayı'da zavallım zaten işleri de kötü. üstüne üstlük bir de akp li olduğu bilindiği için hergün kendisine gelip maraza çıkaran andavallarla da ekstra uğraşıp duruyor..
dayı iyice gerilince adama siktiri çekti. 27-28 yasında bir genc,hafız dayı ise 68 yaşında bir adam.siktiri yiyen adam lafın altın da kalmamak için hafız dayıya ağır hakaret yaptı. dayı da sinirlenip adama saldırdı,o da dayıya vurmak için hamle yaptı. zaten fırsatı bekleyen ben, kedi eniği tutar gibi yapıştım ibnenin ensesine..ensesini tutmamla, adamın kafası suratımda patladı. lan olum bana kafa atmana ne gerek vardı,ben seni ayırmaya çalışıyorum..tabii dayı ne olacağını anlayınca beni tutmaya çalışıyor. eh artık kan beynime tırmanmış,ve ben kaşar bir komunist yakalamışım,şimdi bunun tadını çıkarmadan bırakırmıyım.önce burnumu hafif bir kontrolden geçirdikten sonra, ellerimi rabbime açıp bana böyle bir ihsan da bulunduğu için şükür duası ettim. sonra gömleğimin kolarını aheste aheste kıvırdım. arkadaş cidden diyorum kaşar bunlar.
göz açıp kapayıncaya kadar yirmi tane yumruğu suratına yıyınce nasıl bir belaya cattığını geçte olsa anladı,ama artık iş işten geçmişti. adam yediği yumruklardan abondone olmuş halde halen bana yürüyor,boşa yumruklar sallıyor,daha kötüsü küfürler sallıyor..
attığı kafaya eyvallah dedik ama o küfürler varya. sinirden duvardan duvara çaktım piçi. hafız dayı sakinleştirmek için beni tuttu, onu da attım duvara. neyse ki ''allah için dur'' diyorum dedi dayı. durdum tabii. gömleğimin kollarını düzeltikten sonra burnuma bir daha kontrol ettim. yerde yatan zibidiye son bir bakış attıktan sonra, o da son bir küfür daha edince ,tekmeyle son bir altın vuruş yapıp tamamen sesini kestim.heralde bayılmıştı piç..ordan çıkıp hiç haz etmediğim diğer markete gidip alışverişimi yapıp evime döndüm...
daha (bkz: agresif) yazmayı bile bilmeyen kilolu sağcı zırvası.
aynı kuluçka makinasından çıkmış gibi,hepsi aynı..bir de saç uzatırlar ki evlere şenlik. heralde daha şeker görünmek için yapıyorlar.. küpe konusunu geçtim,zaten o tam bir trajedi..
zincirlerinden başka kaybedecek şeyi kalmamış olabilir.
bir diğer combo.
sübyancı, tecavüzcü, dolandırıcı, sahtekar şahıslara dert olmuştur.
güncel Önemli Başlıklar