Nasıl küfür edeceğimi bilemedim sinirden. kazık sokacaksin gotlerine yakacaksin cesetlerini. Allah belanızı versin y..rlar.
Daha ana rahmine düştükleri anda ne bok soysuz oldukları ruhlarına yazılmış varlıklardır.
insan suretine büründüklerinden insan olarak bilindi pis katiller.

Geçen hafta sabah erken saatlerde bir komşumuz kapımızı çalarak kedisini görüp görmediğimizi söyledi.
Gördüm evet. Mutfak verandasında (kediler için hayrat kapımız) yemek yiyip gitmişti.

Komşumuz şaşırarak sevindi bi an, neden şaşırdınız dedim. Birisi bütün sokak kedilerini ve komşuların 3 köpeğini zehirlemiş dedi. Köpekler hayatımda gördüğüm en güzel huskyler bu arada. Aslan bile yanlarında çaresiz kalır o derece güzel ve güçlülerdi.

Neyse hemen sitenin diğer tarafına koştuk hepimiz. Belediye gelip hayvanları sabah erkenden toplamış. Huskyler evlerinin bahçesine gömüleceklerdi.

Hemen eve döndüm, bahçeyi, verandayı dikkâtli bir şekilde taradım. Mutfak kapısından evin çıkışına kadar yerler kan içerisindeydi. Kedilerden birinin içi sökülmüştü resmen. Bu çok acı bir şey.
Bu kanın sahibi kediyi 3 gün sonra yan sitenin bahçesinde buldular boynunda tasmasıyla, zehirlenmişti o da...
Sonra veteriner geldi, hayvanlara zehir verildiği tesbit edildi. Kamera kayıtları tarandı. Sonuç sıfır. Katil katilliğiyle ve ardında bıraktığı hayvan ölülerinin sevinciyle kaldı.
Daha sonra komşunun kedisi bulundu, hayvanın arka ayakları felç. Daha az zehirlendiği için bu kadarla kurtulmuş. Şimdi tedavi oluyor.

Bu olay Ayvalık, Cunda'da oluyor. Burada yaşayanların çoğu toprak kokuyorlar. Yani hayvanları öldüren kişi en az 60 yaşında falan tahminlerimize göre.
Kendisine buradan, üzerine kara bulutlar çökmesini ve bağıra bağıra gebermesini diliyorum.
Siz hayata nasıl giderseniz, hayat size öyle gelsin.

Edit : Beni eksileyen sayın muhterem yellozcan, kılıçla gezen kılıçla, zehirle gezen zehirle ölsün. Sen de onlar gibi canisin ulan!
anüslerinden kanca ile tavana asılıp 24 saat boyunca döndürülmelerini arzuladığım zatlardır.
Kendileriyle karşılaşıldığında kelime içinde kaç 'r' basılacağı o anın yaşanışına bırakılmış orrrrr.... çocuklarıdır.

Aynı başlığa 2. bir kez entry girdiğim görülmüş bir durum olmasa da, bu memlekette bok soylu caniler yaşadıkça 3 - 5 Allah ne verdiyse girip çıkacağız demek ki.

Gönül ister ki, bu başlıkta bu son cinayet olsun.

Sabah saatlerinde bizim köpeği gezdirirken çöp konteynırında bir çuvala sarılmış kedi patileri gördüm. Yüzünü açamadım. Hemen eve dönüp köpeği bıraktım ve hızla konteynıra gidip kedinin yüzünü açtım.
Mutfak kapımıza her gün gelip yemeğini yiyen sokağımızın en cüsseli kedisi 3 yaşında Garfield. Keşke ben ölseydim. https://www.uludagsozluk....%A7ocuklar%C4%B1-1599692/

Komşuları ayaklandırdım.
Sonra 2. https://www.uludagsozluk....%A7ocuklar%C4%B1-1599697/
Sonra 3. https://www.uludagsozluk....%A7ocuklar%C4%B1-1599702/
zehirlenmiş kedileri bulduk. Hepsi aynı şekilde yan yatarak ve salya akıtarak ölmüşler.
Mezarlarını kazdık ve onları gömdük. Bir zeytin ağacının altında 3 uyur kardeşi oldular şimdi.

Ulan bak gözyaşlarımı tutamıyorum şu an. Kısa kesiyor ve toplu beddualarınızı almak istiyorum. Ortada yine kamera görüntüsü yok.
Puştun evladı daha 2 hafta olmadı 15 hayvanı zehirledi. Ne kötü yaratıkmışsın lan sen!?

En sevdiklerinin ölülerini kollarına almasını dileyerek, bu son olsun.

Fotoğraflar için özürlerimle...

15.12.2017 Cunda, Ayvalık, Balıkesir.

Edit : Fotoğraflar.
küfür edemeden kendini ifade edememek...
öyle uğraşmaya gerek yok çok kolay bir yöntemi var.

"
e
v
i
n
e

a
l

b
e
s
l