bugün

kandırıldığını anladığın andır.
doğum anı(ndan itibaren her an).
araba fuarına gitme imkanın varken cuma gününe yetişecek ödevini hatırlaman.
inançlarını ve amaçlarını yitirdiğin andır.
hayallerinizden vazgeçtiğiniz, umudun tükendiği andır. hayallerinizden asla vazgeçmeyiniz.
sımsıcak bir yazı, camların ardından dokunamadığın denize bakarak düşlediğin andır.
sınavların kol gibi gireceğini anladığınız andır . günü kurtarma çalışmaları fayda etmez sonuç olarak.
sen kıtlıktan çıkmışçasına yemek yerken birden ileride çok ileride sana imrenir gözlerle bakan aç ve masum sokak çocuğunu görmek.
sümeyye'nin sakızının bittiğini düşünmek. işte o an hayatın power tuşunu off moduna getiresim geliyor.
herkesin üstünüze gelmesi, işsizlik ve sevgisizliktir.
aileni kaybettiğin andır.
efendim bir haftadır cepte para yoktur. makarna ve yumurtaya talim edilir. artık bıkma seviyesine gelinir. evdeki her şey biter. son bir umutla evdeki bozuklukları toplarsınız ve marketin yolunu tutarsınız.markette et reyonunda şinitsel vardır. fiyatı 2.95 tir. bakarsınız tam 3 lira paranız var. o an bu günde doydum diye sevinirsiniz.kasaya gelirsiniz ödemek için kasiyer barkodu okutur.

-3.95 efendim der.

dumur olur kalırsınız. son bir umutla nasıl olur üzerinde 2.95 yazıyordu. kasiyer

-fiyatı değişmiştir. heralde arkadaşlarımız değiştirmeyi unuttu der.

Ve şinitseli alır.Aldıgınız yere geri koyarsınız.

Çıkar gök yüzünüe bakarak gidersiniz. Hayat mı? o neyki.
hayatın anlamsızlaştığı anlar ; nedensizlik içinde boğulduğumuz anlardır. bazı olaylar gelişir, olur, biter ve anlamlandıramazsınız. nedenler araken boğulursunuz. içiniz sıkılır, çürür... uzun süreçli bi arayışsa, bu sefer hayatın anlamsızlığını sorgulamaya başlarsınız ve sonuçta da elinizde hiç bir veri olmadan kalakalırsınız. keşke dersiniz, hayatın anlamını avuçlarımıza bırakacak yaşantılarımız olsa...
sınavda hiçbir şey yapamadan kağıda boş boş baktığın anlar.
mastürbasyonun hemen sonrasında avucuna bakarkenki o an.
behzat ç nin 67. bölümünü bitirdikten sonraki şok hali. finale gelince felç inmesinden korkuyorum sözlük.
sessizlik anidir.
cenaze evine taziyeye gidildiğinde ev sahibine "başın sağ olsun" dendiği an.
hissizleştiğinizi fark ettiğiniz andır.
+seni seviyorum.
-ne dememi bekliyorsun.
Ölüme yakın olmak, yakınlarından sevdiklerinden birini kaybetmek gibi zamanlarda ortaya çıkan durumdur.
Başarısız olmak, çabaladıkça başarısız olmak.
Bir sinavda veya sevdiğin bir kişinin ellerinden kayıp gitmesi gibi.
Baristanın cool lime'ye fazla buz koyduğu an. Suyu da köklemişse günün amına koyar..
Belirli bir süre çaya batırdığın bisküvinin tam ağzına götürmeye çalıştığın anda parçalanması.