inanın çok var. Öyle 2-3 tane değil.
Kimsenin haberi yokken amsterdama gittim. Bi de otostop çektiydim yalniz bi kadinin arabasına bindim. Arkaya oturman gerek demisti birden. ben olayi anlayamadan ayi gibi 3 oğlu binmişti arabaya. o göt korkusuna rağmen inmeyip gideceğim yere kadar gitmiş olmam da en büyük çılgınlıklarımdan biridir. Teheey be.
çocukken hugo vardı ya tv de. telefonla katılıp oynardık, o işte.
evde magnezyum yakmaya çalışmak.

Evi yakıyordum amk. Aniden parlayınca yeri attım. Yer yandı.

Edit: 3 metreden aşağı yuvarlanmıştım. Ama bu bilinçsiz.
daha 3 gündür sevgili olduğum adamla bilet almak. 2 hafta sonra ayrıldık gerçi. ben tek başıma takıldım o couchsurfing sitesinden hatunlarla. ilahi dünya!
arkadaşımla beraber eski sevgilimin kapısına sevgililer günü hediyesini bırakmak, o gelene kadar apartmanın içinde bir saat beklemiştik. gelmeden 5 dk önce apartmandan çıkıp binanın arkasından apartmana girişini izlemiştik, hahah.
ana okulundayken, ki bilirsiniz o yaşlarda henüz karşı cinsin farklılıklarını yeni yeni keşfederken bir kıza sizinki neye benziyor diye sormam akabininde kızın bana kendininkini göstermesi ve devamında da benimkini merak etmesi sonucu benim de ona kendiminkini göstermem sanırım hayatımda yaptığım en büyük çılgınlıktı.

işin ilginç tarafı ne o, ne de ben bu işi yaparken çekinmiş veya bir fesatlık düşünmüştük. demek çocuklar hakikaten melek. üstelik birbirimize cinsel organlarımızı gösterdiğimiz yer de anaokulunun müsamerelerinin yapıldığı dekorun arkasıydı. şimdi o kız ne yapıyordur bilmiyorum. hatta adını bile unuttum. bunu yaptığımda 3-4 yaşlarındaydım. zaten o günden sonra da bir daha canlı kuku görmek nasip olmadı.
babamdan araba kullanmayı öğrenmektir.
bak yamaç paraşütü yapmışlığım var, solda sıfır. düşün yani. gerçi yamaç paraşütü yaparken ölüm riski daha az, abartmamak lazım. çok hırpaladı, çoook..
buzdolabına uyku sersemi işimişliğim var. * *
Pazar günü bir hatunla beraber oldum. Pazartesi işe gitmedim. Ne amirime haber verdim nede mesai arkadaşlarıma. Kimse de farketmemiş iyimi.
Çocuk yaşta çocuğumun olması.
bir keresinde sevmeyi denemiştim. beceremedim abi. olmayınca olmuyor dedim ve bıraktım. pek fazla şey yapmamak lazım böyle durumları.
Misafirlikte yarım saatten fazla durmak.
antalyada halk plajında çıplak yüzmek. denizdearkadaşın eline verdim bikiniyi. iddayı kazandım sonuçta.
balgam attığım suyu oğretmenime uzatmam. yıllar geçti hala bilmiyor.
on dersi birden bırakmak. yakında yirmi olmazsa iyi.

saygılarr.
166 masal hattını defalarca arayıp saatlerce abuk masallar dinlemek ve akabinde gelen faturayı gören babamın çıldırmasına vesile olmak.
Seviyorum dedi, hunili kafa ile bakar gibi bakıp inandım.

Sonra öyle bir uzaklaştı ki, dakar gibi, duygular nascar, vicdan paspal, şu ancık ne desem pejulide.

Zahiri bir bedbahlık bu ahvalimin çıtası,
Ram eyler gönlü perişan beyhude yanar çırası.

Demiş şair.
Ağaçta sex.
içinde 5 insan azmanı olan arabanın peşinden, (su sıçrattığı için) küfür etmek.
Gece çıplak denize girdim.
Caminin tuvaletine sıçmak olabilir yapmadım ama denenebilir.