bugün

evlat olsa sevilmeyecek ergendir.
muhtemelen "14 yaşındayım, hayatın farkındayım" mottosunu benimsemiştir.
ardından "ben de kolay değilim." repliğini getirip espri yapabilitesi yüksek olan insandır.
siktirsin gitsindir. ne gördünde daha zor diyorsun ergen mastürbatör.
artık hiçbirşeyin anlamı yok felsefesini benimsemesi yakın olan ergendir.
ergenlik çağımın üzerinden 10 yıl geçmesine rağmen o zaman sorunları halledebiliritem düşük olduğu için katılmaktan alamayacağım ergendir, destekliyorumdur. borderline bir dönemden geçerken, henüz karar verebilme yetimiz bile gelişmemişken, az önce duyduğumuzu on saniye sonra unutabilme kabiliyetimiz hat safhadayken nasıl daha kolay diyebiliriz ki ne geçmişte ne de şimdi. bence hayatın en zor iki dönemi vardır ruhsal açıdan en zayıf olduğumuz ergenlik dönemi, bedensel açıdan en çaresiz olduğumuz yaşlılık dönemi.
ya amk hadi o ergen öyle bir cümle sarf ediyor.biz niye buna kafa yoralım ki yani.biz de demekki daha ergenlerle dalga geçme modundan kurtulamamışız.hemen bir tespitimi de sizlerle paylaşayım sevgili yazarlar.

dikkat ettiğim kadarıyla liselilerle,ergenlerle dalga geçenler üniversiteli yani üniversite mezunu olup işe güce atılanların sikinde değil bu mevzular.biri liseliyle dalga geçiyorsa muhtemelen üniversitelidr yani 22-23den fazla değildir.
ergenlerin çoğunun söylediği cümleyi söyleyen ergendir.
''hayat çok zor ama ben de fazla kolay biri sayılmam -.- ''
diyendir. imha edilip, ergen virüsünü kimseye bulaştırmamasını sağlamak için çalışma başlatmak gerekir.
sadece bir ergen... büyüyünce gecer.
seviyorum lan ben bu tipi. canım benim, al onu kucağına oturt sev böyle. candır can. *