bugün

Hayalkırıklığı yaşamayacak insan.
Günü gününe yaşamak.
benimdir o. Hayat böyle öğretti.
Hayal gücü bilgiden daha önemlidir.ve ne derseniz deyin inanmıyorum her insanın hayalleri vardır. Hayalleri olmayan insan yoktur.
sistemin bu kadar b.ktan olmasına sebep olan kişilerdir. ya hayalleri olmadığı için mutsuzlardır ya da hayal edecekleri her şeye sahip oldukları için mutsuzlardır.
Son 1 aydır, benimdir. Hayatını neden yaşadığını düşünür, geleceğini düşünür, intiharı düşünür.

Boşluktaki insandır.

edit: beyler ben çok değiştim, bu da hayalleri olmayan arkadaşlara gelsin.

4 yıla yakın birlikteliğim olan sevgilimle barıştık, geleceğe daha emin bakıyoruz. Dersleri toparladım, ortalama yeniden yukarı yönlü oldu.

Beraber yurtdışına çıkmayı veya köyde yaşamayı düşünüyoruz. Hayallerim var anlayacağınız. Kendinizi umutsuzluğa kaptırmayın, küçük güzel şeyleri bulun ve onları birleştirin.

Umarım hayata pozitif bakmanıza yardımcı olur bu entry.

beyler ben kızla tekrar ayrıldım * hayatınızı asla bir kişiye adamayın, hayatınızın merkezi olun.
Mayonezsiz Rus salatası gibidir.
Kurduğumuz hayaller elimizde patladığından bu yana...
Başka hayaller kurmak icin secenegi olmayan insandir.
hayal kurdugumun insanin yarım bırakmasından sonra bir daha gerceklestiremedigim sey.
Haliyle hayal kırıklari da olmaz. iyidir.
yıkık hayaller bulvarından geçmiş insandır.
Boş yere nefes alır.
maalesef kendinden sonraki nesile de hayal kurmayı öğretemeyecek, o insanların da ufkunu sınırlayacak insandır.
kırılmıştır.

en ince hayallerinden hemde.
en kırılmayacak hayalleri, en büyük hayal kırıklıkları olmuştur.
insanin herseyden bikmislik sendromu sonra yine baska hayalle tedavi ediliyor o da bitince bitecegini bile bile umutlarinin yine caresizce devam eden durum. Cunku insan hayalleri olmadan yasayamaz. Hep umut belki bir mucize olur diyor avutuyor insan kendini.
Hayal kirikligi yasamaktan yorulmustur.
korkaktır. hayattan bir şeyler beklemeye, istemeye bile cesaret edemeyen bir insanın bunlara ulaşması da hiçbir zaman mümkün olmayacaktır.
Hayal kurmak dünyanın en gereksiz aktivitesidir.
daha gercekci hayaller kurma sansi olur.
(bkz: düz adam)
çöp insandır. boşa yaşamıştır. hayaller güzeldir.

bir gün sana vuracağım rihanna.
bosluk icinde yasayan insandir. benim gibi.
Türkiyede yaşıordur *
anaaa ,nefes alıyor mu bir bakın be insan nasıl yaşar öyle.
ot gelmiş saman giden insandır. hayallerdir bu yalan dünyada tutunacak son dal.