bugün

oy anam oy. öncelikle karılı kızlı bir başlık açtım alayınızdan özür dilerim.

tanım: beni derbeder eden tarak girmez saçlarımı tel tel döken, kalanları da akça pakça eden bir sorundur be dostlar.

bunun sebebi ne olaki, bir kıçı kırık ojeyi alırken bile nedir çekilen bunca işkence?

ben bu sorunu tamı tamına 6 yıla yakın çektim. bir sürü değişik konuda kararsızlık... yemek yerken farklı, giyinip dışarı çıkarken farklı, allah muhafasa saç kestirirken farklı.

"nasıl alıştırırsan öyle gider" öğüdünü vereyim de biraz anlatayım yav zira çok canım sıkkın.

abi sakın bir hatunun üstüne başına karışıyım, fikir beyan edeyim demeyin. allah muhafaza sizi otorite bellerse, sadece sizi otorite olarak değil, aynı zamanda ananızı da beller.

-tatlım bu nasıl olmuş?
+hıah?
-etek diyorum?
+kısa!
-ya nasıl olmuş diyorum yakışmış mı ?
+heaaa!

bu kadarı yeterli, sakın benim gibi ilk etapta yalamalık olsun diye "ılık gibi"; ay onun orası olmamış vay bunun burası çok pot durmuş falan demeyin ilişkinin geri kalanında en son şu aşamaya geliyor durum.

-imam acıktım
+tamam yavrum ne yiyelim?
-fark etmez bilemedim şimdi.
+iyi ciğer yiyelim gel ohh miss gibi?
-ıııhh istemedim.
+tamam pizza söyleyelim?
-bilmem olabilir neli?
+peynirli neli olacak yav pizza işte onuda sen söyle neli olsun?
-bilmem pizza olmasamı?
+ok olmasın o zaman evde mi bişeler yapalım?
-imam uğraşamam şimdi ne evi ya bi yemek söyliycez burnumuzdan getirdin valla.
+tatlım daralıyorum bak söyle yav sıçtıracaksın şimdi içine!!!
-aferim! gerçekten helal olsun, ben doydum küfürü yedim sen ne istiyosan onu ye.

yav peygamber olsan sabrın da sonu var. şimdi bana biri bunu anlatsın? insanın ne yiyeceğini tasarlaması bu kadar mı zor? ulan sanki 3. köprüyü nereye kuralım diye sormuşuz, alt tarafı iki lokma zıkkım işte, ye gitsin.

yav bu konuda kurban olurum erkek milletine,

-ortak bak hele la, valla yan yattım açlıktan
*bende olum, valla geberdim arasana bi keko dayıyı
-dürüm yiyek demi la oh ver hele telefonunu
*053...
-baba bize iki dürüm bol acılı soğanlı. (çatt kapa telefonu gitsin)

al işte bu, bu kadar vallahi ikinci bir alternatif bile sunuyorsak adiyim.

ya hepiniz mi böylesiniz yeminle bilmiyorum ama bir kaçınızla uzun zaman geçirdim,
onlardan gördüğüm kadarıyla masa örtüsü almak için bile referanduma gidebilecek kapasite var. korkutuyorsunuz.
ilgi göstersek devamı geliyor sorular bitmiyor, ilgi gösterip sallamasak ağzımızdan burnumuzdan geliyor. yani iki şekilde de sıçışlardayız be arakdaş.

bu yazıyı okuyan ela gözlü, kara kaşlı, ince belli, hanım dilli, pamuk elli, dilberler sizlerden ricam sevdiceğiniz olan kablamalara biraz daha anlayışlı olmanızdır. inanın bana onlar sizi beğenmese gerçekten anlarsınız zaten. yalandan sormayın ne giyelim, ne yiyelim, öyle nasıl olur böyle iyi mi olur diye. zaten yarım kapasite ile çalışan kafalarımız iyice duruyor.
zaten hoşumuza giden birşey olduğunda yada o an yapılması gereken hakkında bir fikrimiz varsa çekinmeden söyleriz. lütfen daha fazlasını üstelemeyin.

neyse kırdıysam üzdüysem kusura bakmayın ama gerçekten birçok erkeğin ortak sorunudur bu. hafife almayın ders çıkarın.
güncel Önemli Başlıklar