bugün

Elleri unluyken arkadan tövbesss.

Neyse bırakalım bu kadınlara kölelik sendromlarını. söyleyin yoğursunlar söyleyin doğursunlar.

Erkek dediğin hamur yoğurmaz hamura mermi atar. Grav gravv.
iyi hoş da parmakları üzerindeki kıllar hamura yapışabilir.
Hiçbir artısını görmedim; pizza yapmaktan başka.
kızlar unlarıyla peşimden koşar sanıyordum oysa..
Ben biliyorum. Ama karı kız muhabbeti için öğrenmedim, kendim için öğrendim. Dışarda bi tanesi 8 euro olan pizza'nın 3 katı büyüklüğünde 4 pizza yapıp yemene vesile oluyo o bilgi. Hatta öğrenciyken öğrenmiştim, sonradan pizzacı da bile çalıştım o bilgi sayesinde...garsonlar saatte 12 euro alırken ben 32 mi 33 mü euro alıyodum, o zamanlar büyük paraydı benim için. Büyük bir odam vardı, kiramı 2 günde çıkartıyordum.

Bilmemek ayıp diil, öğrenmemek ayıp.
Öhöm. Biri albay kemal olan erkektir.
Azizim , yalnız bir adamım. Ana yok , baba yok. Kardeş yok. 15 yaşından beri yalnız yaşarım. Nedendir bilmem , ev yemeği severim. Akrabalarla da aram olmadıği için bir karı gibi mutfağın tamamını öğrendim.

Sabah kalkar hamur yapar ekmek yaparım. Canım kek poğaça ister yapar yerim. Dolma yapar , sarma sarar afiyetle.mideye indiririm. Misal geçen gün su böreği yaptım , kıymalı. Bonfileden çektirdim , yağsız. Çok az kuyruk yağı ve bol tereyağı ile harika oldu. Künefe tezgahım var orada alt üst çıtır yaptım muhteşem oldu.

Ne yapayım amq. Bir tas çorba verenimiz yok. Mecbur öğrendik.
Elin kızı diplomanıza değil yoğurduğunuz hamura bakar beyler.