bugün

bugun akşamüstü habe türk'e baglanan gürsel tekin* ve aziz babauşcu* arasında gecen dialogdur. baglanma amacları sel felaketinin asıl sorumlularının kim olduğunu açıklama getirme istemleridir ki aziz babaşcu'nun ettiği hakaretler yüzünden kısa bir süre sonra tekin hattan ayrılmıştır. izleyenler ve özellikler haberturk spikerleri fıtık olmuştur. tekin hattan koptuktan sonra sorular babauşcu'ya yöneltilir.
-efendim ayama deresi neden ıslah edilmemiştir?
-evet edilmemiştir. ama gidin alibeyköy deresine bakın hiçbir şey oldu mu orda? *
-haklısınız ama ben ayama deresini soruyorum...
-hem chp'liler ıslah ettirmedi.
-efendim onların engellediğine dair resmi belge var mı?
-onlar imza topladı. *
-tır garajına kim ruhsat verdi?
-dsp ve chp... *
-evet efendim resmi belgelerle kamuoyunu bilgilendiririz inşallah ileriki günlerde,
-varsa da yaraları biz saracağız. bakın bazı yerlerin yıkımı yapılacak, lokal afet bilgeleri ilan edilecek... tarzında devam eden spikerleri ve ekran basındakileri deliye çeviren eylemlerdir. ben diyorum çanakkale bogaz o diyor yandı ... sözü cuk oturuyor.
bir istanbul beyfendisi olan aziz babuşcunun çapulcu gürsel' i muhattap alması bile şaşırtıcı. selami öztürk ile el ele kadıköyün kanını emen gürsel tekin, kılıçdaroğlu ile beraber istanbula göz dikti ama olmadı. muadilleri ile beraber çamurlar içinde gezmeyi seven (hatırlayınız: kılıçdaroğlunun çamurlu yol hikayeleri) çamur siyasetçidir kendisi.