bugün

barda vurulduğu için kamu davası açılarak ceza alması istenen şahıs. ancak bunu isteyenler bonzai'yi fazla kaçırıyor anlaşılan. yahu vurulan kişi g. töre, kamu davası açılacaksa neden ona açılsın be Müslüman? içmeyin şu zıkkımı diye bangır bangır bağırıyor televizyonu, radyosu... ah be canlarım....
Nedense hiç entry girilmemis halbuki golun yüzde ellisi onundur.

Not: galatasarayliyim.
(bkz: Tezahürat istemez çiçekleri eve gönderin)
burak yılmaza yoktan gol pozisyonu var eden adam gibi adam.sağ kanadı delen geçen adam .
25-26 yaşlarına geldiğinde daha da iyi bir futbolcu olacağını düşünüyorum. Şu an tek yapabildiği önünü boşaltıp şut atmaya çalışmak ama bundan daha fazlasını yapabilecek potansiyeli var biraz tecrübe biraz da ekstra çalışmayla çok daha iyi bir seviyeye gelebilir.
tam bir egoist. al topu, çalım çalım, yan pas... ya da etkisiz vuruş denmez, top dürtmeler...
dikine oynamayı öğrenebilse... şişirildiğinin yarısı bile değil!
Uyuz olduğum adamsı.
Biraz akıllı olsa 2 3 net pozisyon daha bulacaktık. En az biri gol olurdu onların da.
Çalım yeteneği üst düzey, oyun zekası vasatın altında olan oyuncu.
Yavşak bjkli. Ozan tufan vetmek yerine iki kere topu ezdi.

Amkdum bjklisi...

Not: bursasporluyum.
bugun milli takımda vasatı geçemeyen oyuncu.
sekiztaşlılar tarafından şişirilmiş topçu.
Ara ara kötü oynadı ara arada aldı götürdü. Ama top ayağına yakışıyor. Allah karakterinden almış futboluna vermiş.
fatih terimin hızlı atak ile bitirmeye çalıştığı hollanda'yı kurtaran adamdır kendisi.

kardeşim ozan iki defa defansın arkasına koşu yaptı. neden atmıyorsun o amına kodumun topunu eve mi götürücen lan.

tamam yetenekli topçusun ama futbol zekasının gramı yok lan sende.

o kadar atağı halı saha maçında ben hiç etseydim abimler sabaha kadar döverdi.
Defans yapan takım oyuncusu değil. türkiye maçından ötürü eleştirilmemesi gerekmekte. bazı eksikleri yok değil ama diğer kanatta oynayan volkan şen'den birkaç gömlek üstündür.
emenike'nin biraz daha akıllı versiyonu. bir de eli silah tutuyor gencimizin. eğer aklını keşfeder ve bencillikten kurtulur ise geleceği çok iyi olabilir.
ne zaman tıp ayağına gelse derin bir oh çekerim, özellikle Avrupa maçlarında. kalp cerrahım olabilir.
inadına pas atılmayan futbolcu. ilk aldığı topla sağ kanatta ne yapacağını gösterdi. tam bu maçın adamı olur da, saha mal dolu. yaptığı boşa kaçmalar hep boş geçti. terim'e de bildirdi. top almak için sol kanada geldi kaç kere.

bi de gökhan gönül son adam bırakmasın. yakın oynamayı seviyor. ikinci karttan gider.

bu maçta hollanda'yı desteklemiyosam sırf bu çakma roben yüzünden.
arkadaşın biri bana mesaj atmış asisti sana gelsin diye. bir daha yazayım ortalamanın biraz üzerinde bir futbolcu. ve normal bir ülkede olsa şu anda hakkında 2 adet silahlı kavga ile ilgili dava olacak kişi.
top sürerken biraz etrafına baksa beşiktaşımızda tutamayacağımız topçu. ama ben çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum, böyle gelişmeye devam ederse.
dikine oynamayı bilmeyen topçu. dikkat edilirse tek bir numarası olduğunu anlamak zor değil; topu sağ kanattan orta göbeğe doğru tepe tepe sürmek ve pas vermek.
oynadığında harikalar yaratan ve bu kapasitesini nadiren zorlayan, oynamadığında takımının kaybetmesinde tek başına sorumlu gösterilebilecek kadar saçmalayan yalancı ve ruh hastası futbolcu.
Töre cinayetine kurban gitmeyen tek kişidir.
Sporcunun zeki,çevik,ahlaklısını seven ama Emre'yi Volkan'ı kaptan yapan, Burak Yılmaz'ı Kral, melo'yu komutan ilan eden,Sahadaki futbolcusunun hamile eşine sövüp anlaşılan futbolcuyu ayartmak için kıt'a değiştirenlerin milli takımda istemediği futbolcu.
Hoş o gözden sakınılan milli takımımızın hocası fatih terim'dir.

Futbolunu beğenmeyenlerle tartışabiliriz, bana göre bu topraklarda son 2 yılda hiç bir oyuncu onun kadar gelişim göstermemiştir. Sneijder'le birlikte şu an ligin en iyi ve en çok gidişat değiştirebilecek oyuncusudur. Bu adamın bir üst modeli sakat olduğu için bayern geçen hafta iç sahada 2-0 mağlup oldu, biz de hollanda'dan 1 puan aldık.
Haydi hayırlı traşlar.
türkiye de daha iyisi yok, hayırlı geceler.