bugün

Bu geceki maç yüzünden zil takıp oynayan kanatlıların ve morali bozulan galatasaraylıların unutmaması gereken gerçek.

Grup maçlarını unutmasın kimse.
bu futbolla inanamadığım durumdur. 5 dakikada 3-4 top kaybı yaptık ve hepsi gol pozisyonu oldu. ileride organize olamadık ama asıl sorunun savunma ve orta saha arasında olduğu bir gerçektir.
(bkz: uyan oğlum sabah oldu)

kısaca şalke köküne kadar sokar.
Problem sneijder ve riera lı sol kanattır. O kanat galatasaray'ın anasını sikmiştir. Hakan balta yı arayacağımızı hiç düşünmezdim.
ne gs liyim ne de gs düşmanı. ama başlığı görünce yazmadan edemedim. bu akşam ki maçtan önce de benzer şeyler söyleniyordu sabrinin şutu olmasa heyecana giremeyecektik neredeyse biraz olsun heyecanlandırdı sağolsun adam bizleri. daha önce bir yazımda bahsettim 1 maç oynayıp gol atan adamı yere göğe sığdıramazsan olacağı bu. he gs yener yenilir o ayrı konu ama bu maçtan önce 3 atar 5 atar diye söylenen taraftarlara şahit oldum. hırsınızı başkalarına saldırıp gidermeye çalışmayın. kabul etmek gerekir ki maçta bir çok dönüm noktası oldu. özellikle hamit'in şutu direkte patladıktan sonra. fakat schalke daha fazla etkili atak yaptı dersek boş konuşmamış oluruz. ve hiçte öyle çakılacak bir takım görünümünde değildi. hele ki bu şekilde oynayan bir gs varken.
Stadin Kötü olmasinin gs'nin her türlü yararina oldugunu göremeyen kör gözlere sis sokulmasi gereken gercektir.

Schalke'nin En az 3 Tane kontra atagi stad zemini yüzünden Ceza sahasinin hemen önünde heba olmustur.

dolayisiyla, Schalke deplasmaninda bu sorun olmayacagi nedeniyle gs basini Cakar.
bir galatasaraylı olarak söylüyorum ki imkansızdır. adamlar gerçekten top oynuyorlar. ihtimaller zinciri tabi ki ne olur bilinmez.