bugün

anayasal hak olan protesto etme hakkını kullanıp gezi parkı eylemlerine gitmiş yazarların muhtemelen bol biber gazlı bol joplu olan anılarıdır.
laboratuvarda donanımsal final projesi yapmakta iken dahil olamadığım anılardır. *
yaz günü atkı kullanmak.
Biber gazı yüzünden salya sümük hale geldikten sonra, ömrünüzde görmediğiniz kızların talcidli suyla gözlerinize pansuman yapıp, burnunuzu silmesi.
ülkedeki oç larını tanıdık.
her parkta çekilen her resme, facebooktaki arkadaşların, bir gün yine direniyoruz yorumu yazmasına neden olan anılardır.
sözlükteki kudurmuş dincileri görmemize vesile olan anılardır.
Bir keresinde çadırda iki izmirli kızla sevişmiştim. Kızların inlemeleri bütün parkta yankılanmıştı.
gezi parkına yeni yeni ayarladığım kızın ısrarıyla gitmiştim. normalde umrumda bile olmazdı ama ben bu kızı istiyordum ve elime gelen fırsatı kaçırmadım. sanıyorum gittiğim zaman gezi parkı eyleminin 4.günüydü.

tam da eylemciler ile polisin kapıştığı bir zamana rastladık. ulan baktım benim manita da bana bir şey demeden direk polislere saldırmaya gitti. ben ise öyle uzaktan aval aval bakmayı kendime yakıştıramadım ve ben de doğruca polis kalkanlarına tekme atmaya başladım. tam o sırada 3 polis benim kolumdan tuttukları gibi polis arabasına soktular, orada onların kulaklarına ispanya kralı olduğumu ve beni bırakmazlarsa onları idam ettireceğimi söyledim. ve benden defalarca özür dileyerek serbest bıraktılar. gerisinde zaten polis korkudan geri çekildi, biz de yani geziciler olarak petersburg halkının direnişini bir kez daha onlara göstermiş olduk. ne de olsa stockholm çocuğuyuz. kanımız kaynıyor.
birgün yine gezideyim, miting vardı baktım pkk bayrakları var en önde döndüm geri.
güncel Önemli Başlıklar