bugün

ne içtin birader sabah sabah.
Dünya dişi olmasın lütfen, gökyüzünden yağmur gibi sperm yağmasını istemeyiz. Ayrıca;

(bkz: torbacının numarasını istiyorum kardeş)
Efendim bizim milletimizin huyudur ya çok severler aşk hikayeleri uydurmaya. Hepsi bir nebzede anlayışla karşılanabilir ama işin içine koskaca gezegenler girince artık bir isyan etme evresine geldim.

Yok ay güneşe aşıkmış her ayın onbeslemesinde ona uzaktan uzaktan hayran hayran bakarmış güneş de beni görmesin diye gözlerine ışık tutarmış çünkü güneş kezbanmis. Kendine bakan insanlarin gözlerine de beni görmesin diye ışık tutarmış. Renkli gözlü sarışınlara daha çok tutarmış. Esmer seviyormus, peki döşü?

Her neyse efendim. Sonra ay bu aşktan vazgeçmiş dünyaya aşık olmuş bu seferde onun kölesi olmuş etrafında pervane olmuş sürekli peşinde gezer olmuş. Dünya da kocaman gezegen ay basit bir uydu hiç bakmamış ona.

Sonra bir gün kafası atmış bir bar taburesinde sirf dünyaya benziyor diye marsa yaklaşmış o gece onla sevismisler

Sonra gezegenler arasında adı çıkmış ayın, Jüpiter bile şey edecekmiş de ay öhöm noluyor ulan jupiter demiş?

Arkadaşlar hakikatten noluyor size ulan?