bugün

kaba, hovarda diye tabir edilen erkeklerin aslında kadınlardan daha duygusal ve daha çabuk etkilenir olmasıdır. zira ilişkilerde ilişkileri çıkmaza sokan genelde kadınlardır, uzun süren naz dönemi sonucu erkeği perişan eden yine kadınlardır, kararsızlığı ile erkeğin cinnet geçirecek kıvama gelmesine neden olan yine kadınlardır. bu misaller uzar gider. kadın daima muallakta olmayı her ne nedense daha çok sevmekte ve erkeği hep arafta bırakmaktadır. bir ilişkiyi erkek bitiriyorsa genelde iyi bir nedeni vardır, fakat kadın daha çok sıkıldığından, yada ilişkinin monotonlaşmasından dem vurup ayrılır. ha diyeceksininz ki "erkeklerin hepsi mi melek ?", tabi ki de değil. ipsizi, sapsızı, abazanı, çapkını, yavşağı, piçi tonla. lakin ciddi ilişkilere göz attğımız zaman erkek bir kere bağlandı mı ayrılması ve ilişkiyi zorlaştırması pek görülmüyor. zaten yapısı gereği erkek inatçıdır, tuttu mu koparması gerekir, ürkek değildir. peki "kadınların hepsi mi kararsız, kindar vs. ? " diye sorarsanız, tabi ki de değil. nice seven kadın erkeğini bir ömür bekler, kimseye göz açtırtmaz, prim vermez, göz kırpmaz, erkeği için ailesini karşısına alır, erkek ne halt yese affeder* vs. ama benim gördüğüm kadarıyla erkek ne istediğini biraz daha iyi biliyor. ya da ben kendimden öyle sanıyorum. her ihtimal olabilir.