bugün

uykunuz kaçmıştır. kafanız karışıktır. elleriniz cebinizdedir. düşünceler içerisindesinizdir. bir şarapçıdan izin isteyerek şarabından birkaç yudum içer, sonra da kulaklıklarınızı takıp rastgele bir frekans seçer, kulağınıza ses ve müziğin akmasını, sizi düşüncelerinizden ağır ağır koparmasını beklersiniz. sokaklar boştur. arada sırada birkaç köpek, kedi dışında kimseye rastlamadan kent meydanı' na iner, bir banka oturur, hiçbir şey düşünmeden gece trafiğini, zaman zaman soğuktan korunmak için hızlı yürürken bir şeylerden bahseden insan gruplarını izlersiniz. sabaha karşı eve döndüğünüzde artık uykunuz gelmiştir.
uyumakta zorlanan insanın kafasındaki düşünceleri kovmak için gerçekleştirdiği aktivite.
Bazı zamanlarda kafa dağıtmak için yapılan eylemdir.

işinden dönen bikaç kişi, üç beş ekmeğinin derdinde olan travesti olur bi dee polisler.

illa ki bağlamaya girersiniz zaten, alkol yoksa sıkıntı yoktur ama var ise gece yeni başlar.

Güzeldir nitekim, can sıkıntısından bir gece yapılırken unutmam orospunun tekine kart sormuştum geçiyor mu diye tekel bayiden çektiriyorum sonra biz hesaplaşıyoruz demişti. Alem şehir geceleri bursa nitekim.