bugün

Akıl sır ermeyen bu şahısa gün itibariyle şahit oldum, ağzım açık kaldı.. Açık kalan ağzımdan çıkan küfürleri duyduğumda ise kendim şaşırdım..

bu nasıl bir iğrençliktir? nasıl midedir? anlamak mümkün değil..
şehrinizin varoşlarını düşünün insan boyu kadar gecekondular, gecekonduların boyu kadar da Lüx dublex satılık evler levhasını. en önemlisi o gecekonduların içindeki çocukların ruh halini.. Midem kaldırmadı, küfür olarak kustum tüm bildiklerimi.
gecekondu arazilerinin deger kazanmasini saglayan kisidir. bugun olmasa yarin o arazileri satarak,kat karsiligi vererek iyi bir kazanc elde edebilirler. romantik komunist userda avucunu yalar.
oranın manzarasına dümdüz kaymış kişidir.
Öncelikle; (bkz: insanlık)
Sonradan gerekirse; (bkz: komünizm)**
Tek arabanın geçemediği yerler, yarın nasıl değer kazanır? ha evet devlet babanız, yüksek bir para karşılığı alır değerli arazinizi yol yapmak üzere. herkes zengin olur böylelikle. Bize de romantizm düşer, tutan siker bizi. aşka bak vay amına koyayım.
mühendis babanız para sıçar, size de laf cambazlığı düşer. sirke davet ediyorum sizi.
fakir bir gencin, zengin ve havalı kıza aşık olması gibi küstah bir durum yaşatan mühendis.
iktisattan pek anlamayan birinin işidir. çünkü o çevrede oturanların lüks bir ev alacak parası yoktur, parası olan da zaten gecekonduların arasından ev almaz. kendi oturacaksa ona sözüm yok. keyfi bilir.
müteahhitten iş almış mühendistir. yoksa kendi kendine böyle bir fanteziye kalkışmaz. ancak, garip olan ya da kötü olan nedir bunu anlamadım. gecekondularda yaşayan çocuğun psikolojisi düşünülüyorsa eğer, ileride şimdi olduğundan daha rahat bir maddi imkanla yaşayacaktır. siz oturun kendi derdinize yanın.