bugün

israil gazze sınırında kamp kurup gazze de yaşanan katliamı , her bomba düşüşünün ardından sevinç çığlıkları atıp alkış tutarak seyderen israilli yaratıklardır. evet yaratık diyorum çünkü insan olduklarından şüphe duyuyorum , hayvan diyemiyorum çünkü hayvana bile hakaret olacağı kanaatindeyim.zaten insan olmadıklarını da tescillemiş oldular.böyle bir vahşeti bu derece soğukkanlı bu derece kalpsiz izleyebiliyor ve bundan zevk duyuyorlar. soykırım kurbanı yahudiler şimdi yaşadıkları acıları unutmuş başka bir milleti soysuz bırakmaya çalışıyorlar. bunu israil halkının %95 i destekliyor dünya ise sadece seyrediyor.sözde insan hakları savunucuları da buda heykellerine verdikleri değerin yarısını bile filistin halkı için göstermiyorlar. tüm insanlığın gözüne baka baka kuklalık yapıyorlar.
ellerindeki dürbünü ters çevirip o dürbünün üzerine oturtulması gereken israillilerdir.
dinsizin hakkında imansız gelir. Bir zaman olur bunların ölümünüde dürbünle seyreden hitler vb. türevleri ortaya çıkar. Tarih tekerrürden ibarettir. Belki o dürbünle izleyen değil ama onun çocuğu yada torunu bu şekilde bir muameleye maruz kalması kaçınılmazdır.
insanlıktan çıkmış mahluklar. tin suresinde tanımlanan ve yaratılmışların en şereflisi olan insan iken alçakların alçağı konumuna inmiş mahlukat.
gazze katliamini film gibi TV'den izleyen tüm dünyanın alt grubudur.
filistin'de "terör" kavramının olur olmaz kullanılmaması gerektiğini kanıtlayan durumdur. (bkz: sivil ne kadar sivil)