bugün

Beşiktaş Ortaköy'de meydana gelen doğalgaz Patlamasına uyanan mahalleliden bazı kimselerin, terör saldırısı olduğunu sanarak camlarına bayrak asması durumu.
(bkz: yangina bayrakla gitmek)
komik ve düşünelmesi gereken bir olaydır.bayrak nedir?bir ülkeyi temsil etmez mi?yangına bayrakla gitmek neyi temsil eder.bayrak burada ne amaçla kullanılmıştır.yükselen milliyetçiliğin kokusunu duydum
şehirlere bombalar yağarken her gece, şeyine bile takmadan, gönül rahatlığıyla sevişmeye devam eden insanların yanısıra, artık bu terör eylemlerinin son bulması konusunda hemfikir olan, yürekleri bir olan insanları çıldırtma noktasına getirdiler ki, artık bombalarla yatıp kalkmaya neredeyse alıştı millet maalesef.

talihsiz bir olay olmuş, ortaköylülere geçmiş olsun diliyoruz.
çok ayıp etmişler gerçekten.

türk bayrağı sonuçta sadece askerler şehit olduğunda asılmalı..*
ne kadar paranoyak ve yalandan milliyetçi bir hale geldiğimizin göstergesidir. yazıktır.
hayır ne oluyor bayrak asınca onu anlayamıyorum ben. kime ne mesajı veriliyor? pkk "ulan bunlar bayrak asmış çok delikanlı, vatanına milletine çok düşkün insanlar biz bunlarla uğraşmayalım boşverin" deyip eylemlerden vazmıgeçiyor?
sonra mesela milli maç kazanılır bayrak asılır. kime hava atıldığını anlamak mümkün değildir. bayrak asanlar türktür de asmayanlar veya o sokaktan geçen herhangi bir vatandaş türk değilmidir? milli takımın galibiyetiyle sevinmemiş midir?
he türkiye-fransa maçı olur, yenersin fransa'yı gider asarsın bayrağını eyfel kulesine ona eyvallah deriz. gerçi onu da yaptırmazlar orası ayrı.