bugün

gerçek fenerli değildir..

zira gerçek fenerli elin sikiyle gerdeğe girmez.
Ligi 2. olarak bitirip seneye CL'ye ön eleme olmadan gidebilmek isteyen kişidir.
not: Adanasporluyum.
Galatasaray taraftarının mutluluğunu kendine yediremeyen fenerbahçelidir. Futbol asla sadece futbol değildir. Futbol şiddettir.
bendir. hiçbir zaman türkle yabancı oynarken yabancıyı tutmam...
ama elenirseniz de pis dalga geçerim, bilmiş olun...
düzeltme: imla
(bkz: shalke)
(bkz: schalke)
adam gibi fenerlidir. ben de bir galatasaraylı olarak fenerin de avrupa'da ülkemizi temsil etmesini isterim. ha burada şunu söyleyim; galatasaray schalke'yi yendi diye bunu fenerlilere nispet olsun diye göstermek yanlış, bunu yapanlar da dönsün kıçına baksın.
sevilen fenerlidir...
normal olarak görülmesi gereken ancak nadir gercekllesen olaydır.
türk olan fenerlidir. sevindim çok sevindim hatta
edirneden ciktiktan sonra renk ayrimi olmaz diye bi laf vardi,hah iste o lafa inanan fenerlidir. candır.
maçı çok yakın arkadaşlarımla izledim ve aralarında iki tane fenerli vardı. son on beş dakika aralıksız dua etti bir tanesi kazanalım diye. ben olsam onlar için yapmazdım aynı şeyi o da ayrı bir konu.
türkiye cumhuriyeti vatandaşıdır.
Gercek turktur adamin dibini tanimlamanin en kisa yoludur.
olağan davranıştır. ülke takımları avrupa göremez olmuşken başarılı olan takımların ülkesinden daha fazla takımın avrupa kupalarında boy göstereceğini bilir. kıçı kırık portekiz liginden bile takımlar her sene bir yerlere geliyor biz de başarmalıyız. futbola olan bu yatırımların karşılığı gelmeli artık.
adamın dibi ciğerli kardeştir.
http://s7.directupload.ne...mages/130312/pwgdjgr7.swf
adam tabirine uygun bir fenerlidir. böylelerini severiz.
Akli basinda turk vatandasidir.