bugün

bilumum sosyal medya avatarları, ilgilendiklerini göstermek istedikleri takım formaları(yeni sezon) üzerilerinde olan ve takımın ilk on birinden 5 tanesini saymaktan aciz, çok itici bulduğum güruh.

hayır genelleme yapmıyorum, tabii ki bir kadın futbol fanatiği, hatta holigan bile olabilir, fakat cidden bu şekilde ilgi göreceğini umarak, futbolun f siyle ilgilenmeyen kezbanlar mevcut.

kadınların gay erkeklerle arkadaşlık kurmak istemesi gibi bir durumun, erkekler için geçerli, bir tersi durumu söz konusu olabilir.

bu arkadaşlara prim veren bazı kesimler de yok değil tabi.
sadece derbi zamanı ortaya çıkan, tuttuğunu iddia ettiği takımın değil ilk 11i en yakışıklısı hariç hiçbir futbolcusunu bilmeyen, tek bilgisi ilhan mansız, arda turan ve takımın formasıyla fotoğraf çektirmek olan, ama sorulduğunda " biz takımımıza doğuştan sevdalıyız " " ölümüne x takımı " vs diyen, ama aslında tek amacı erkeklerin gözünde maça giden güzel kız olmak olan, hangi kafada olduğu bilinmeyen kız tipi.
tekrar ediyorum sevgili hemcinslerim;erkekleri etkilemenin yolu statlardan geçmiyor!
Sahsen ben kendilerine genelde
"Sen takim tutmuyorsun taraftar degilsin ama babanin tuttugu takimin formasi sana yakismis" tarzi bir sey soylerim. Bi de futbol muhabbetine girmeye falan calistiklarinda hic muhabbbete girmeden gecmek gerekir.
twitterda, takipçi kazanmak amacıyla girilen mod.