bugün

fuck buddy başlıgında ki bütün girileri okudum. sonra iki ünlü sözlügün girilerinide okudum. bu okuduklarıma göre bu ezik benim. "şimdimi aklına geldi lan bu" diyeceksin, hatta olayı biraz daha ileriye taşıyıp "fuck buddy yıllardır var olum ahahah" bile diye bilirsin. ziraa şu sözlük alemiyle tanışana kadar bu fuck baddy'i ben hani şu çizgi film karakteri vardırya "ördek" ben bu fuck buddyi o ördek sanıyordum.
hatta yazılan bazı girilere gülüyordum bile. adam yazmış mesela;

*sabah onunla beraber uyanması çok tatlı.

bu giride benim düşündügüm, adam bu ördegi nasıl benimsediyse artık onunla yatıp kalkmaya başlamış. sonra tabi işin rengi gitikçe degişmeye başladı.

*ya modern dünyamızda her iki tarafında ihtiyacını karşılamak için ortaya çıkmış bir olgu.

olgu? ihtiyaç karşılamak? ne oluyor lan?

elinde sonunda gerçek bir ezik oldugumu şu giriden sonra anladım.

*fuck buddy iyi bir olay ama, benim fuck budyy bana aşık olmaya başladıgını söyledi. ne yapsam bilemiyorum.

arkadaş bu ne ya? allahınızı severseniz, bakın allahın adını verdim hangi ülkede yaşıyoruz lan biz. veya bu ülkenin neresendeyim ben. eger böyle bir olayınız gerçekten varsa, bu kadar detaylı yazmayın. olanı var olmayanı var.
ekşi sözlükte yazar olan bir arkadaşım var. pezevenk yıllarca yedigimiz iştigimiz ayrı gitmezdi. girilerine bir bakayım dedim. baktım ki fuck budyy başlıgınada yazmış. hemde ne yazma. sanırsınki bunlar evden dışarı hiç çıkmıyorlar, sürekli al gülüm ver gülüm oynuyorlar. lan! daha düne kadar annenle kız bakmaya gittigin günleri bilirim ben senin.
annenin "evde kalacak bu oglan" diye dert yandıgını bilirim. ne fucku ne buddysi.
kısacası, lan tamam biz ezigizde sende böyle abartılı yazarak bizi daha fazla ezme.

-----------------------------------------------
gelişmiş ülkelerde normal karşılandıgı için, olmayan kişilerde, bu ülkelerde ezik olarak nitelendirilmesi olayı. (tanıma bak amnkoyum)
normal bir ilişki yürütemeyen, sevgili olamayan dolayısıyla hödük bir insanın kendisi gibi karşı cinsten bir hödük bulması ve fuck buddy olmaları vesilesiyle kendisi gibi olmayanlara karşı kurduğu cümle. ezik sensin evladım. büyüyünce anlarsın. ya da anlama çokta sikimdeydi.
yalnızlığı seçmil olan ezik hiç olmayan erkektir.
siz hangi ara bu kadar günahkar oldunuz?

diyecektim ki vazgeçtim. ben mi öğreteceğim eğriyi doğruyu. deyyuslar sizi.