bugün

tam olarak açıklayacak olursak; stres sıkıntı had safhada. dert tasa istemediğin kadar. özel hayatımdaki çalkantılara diyecek yok. -bu işin içinden bir şekilde çıkmalı, ama nasıl, diye düşünürken çaresizce egolarıma yenik düştüm. aradım. dedim naber, dedi iyidir. kimden bahsediyorum? fuck buddyciğimden. en son 2 sene önce görüşmüştük, 3-4 aya bir telefonla belki görüşürüz. tabii şaşırdı, - hayırdır aramazdın, ne oldu bakem? deyince çok kısa bi şekilde ruh halimi özetledim. bu kızın masrafı da pek yok. tam bir öğrenci işi. bi kahvaltı yaptırır, eve geçeriz diye hayaller kuruyorum. neyse, bu sabah aradı.

f.b: alo
ben: uyuyodum hayırdır?
f.b: geliyorum ben, 2 saate ordayım. umarım yerindesindir.
ben: tamam tamam, yerimdeyim tabii ya. (sabahlara kadar dance huu beybi)
f.b: tamam, dur erkek arkadaşımı veriyorum.
ben: höö, ha? hıı.. ben sen, o biz siz onlar..

zaten uyku sersemliğiyle aynı buna yakın tepki verdim. şimdi saat 2 de buradalar. anasını skii ay sonu, param yok. ben ne bok yicem şimdi de. zaten ne demeye çağırırsın mına koyim ya. otur oturduğun yerde, sanki bi tek ben bunaldım, bi tek benim dertlerim var, bi tek benim şu dünyada, bi tek, bi te, bit, bi, b.. hassiktir benim odayı da isterlerse, haah tam olur yani.
(bkz: more people more fun)
(bkz: author jr)

edit : author yazacağıma authot yazmışımda neyse ki dikkatli arkadaşlar uyardı felan düzelttik.