bugün

göğüs, göt, göbek görmek isteyenlerin bir numaralı tercihi olsada, türkiyenin gerçeğini tüm çıplaklığıyla gözler önüne sermekte olan programdır.
oha, çüş, yuh, pislik, ıyyy, rezalet, böügh, kusucam, karnım ağrıdı, dehh, peh, vaşş, one lan, ha, huh, pof, üff,iğrenç = frame türkiye..

gündem haberlerini takip için girilen haber sitesinin, manşetlerine taşıması sonucu farkedip izlediğim, dakikalarca apışıp kaldıgım iğrençliğin sınır tanımadıgı abzürt program.
izlerken dalıp gittim şöyle.. dedim burası neresi? burası izmir! burası ankara! burası istanbul! burası antalya! burası eskişehir!! Oha dedim abisi, bu kadarına da pes doğrusu.. beyinden ve tiyniyetten yoksun kimselerin bir araya gelip, kendilerini fanus misali bir odaya kapatıp, reyting ugruna bu denli sapıtıp aşağılık durumlara düşürebilecegi tek yerde türkiye olabilir en nihayetinde. nedeni nedir? para.. ya da şöhretle birlikte gelen kirli para. bu kadar ucuz mu bir şeyler? evet ucuz. ee yüce devlet büyükleri, yüce rtük! ne istiyorsun sen benim internetimden? ne istiyorsun kendi özgür dünya görüşümden? sanane benim girdigim internet sitelerinden? savundugum ideolojilerden?.. sen gidip işine baksana. madem maksat belli gidip şu frame' nin kapısını çalsana. ama biliyorum bunların hepsi boşuna..
kazanmak için gerekirse soyunurum diyen kızların halk oylaması sonucunda kazandığı program. Millet abaza olmuş.