bugün

efendim ben şirinevlerin şirin dolmuşçusu süleyman. bu hanım kızımızın fortlandığını iddia ettiği şirin dolmuşun şoförüyüm. efendim şimdi bu kızımız sabahın köründe o kadar enerjiyi nereden buluyor anlamıyorum yanındaki kuzenleriyle bağıra çağıra kaynatıyor. hepiniz bilirsiniz dolmuşlar kaba tabirle göt kadar araçlardır. bizde ekmeğimizin peşindeyiz. sabah hem vatandaş işine geç kalmasın hem de biz üç beş kuruş kazanalım diye biraz vahşice dolduruyoruz aracın içine vatandaşı. şimdi bu kızımız yüksek sesle kaba tabirle böğüre böğüre konuşunca bir eli yukarıdaki demirde diğer eli sefertasında olan muhittin abi -fortçu olduğu iddia edilen adam- "kızım biraz sessiz olur musun?" dedi. kız iplemiyo tabi genç ergen asi stayla. tabi ben bu olayları dikiz aynası vasıtasıyla an be an gözlemliyorum. en son muhittin abi sinirlendi kızı dürtmeye başladı ama kesinlikle art niyetli değildi. kız fortlandığını düşününce babası yaşındaki adama allah ne verdiyse sallamaya başladı. adam sefertasınıda bırakamıyor tabi. kız adamı bildiğin perte çıkarttı. hemen aracı durdurup ikisinide indirdim araçtan. kız hala saldırıyo adama. polis ileride hiç istifini bozmadan olayı izliyo. kuzenler mal gibi bakıyo. olay bu şekilde gelişmiş olup, muhittin abinin suçu yoktur efendim.

kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur.
(bkz: sözlükte kız var) fortlatmayınız efenim
kaç kere diyoruz öyle yumruk falan olmaz,

bir erkek olarak bişey biliyoz ki konuşuyoz,

alttan üste doğru orta bölgeye ani tek bir diz darbesi, yeter

o darbe o anda birden adam için gökyüzünün yıldızlarla dolmasını, ayaklarının hafifleyip yavaşça yerden yükselerek, sabit bir ışığa doğru süzülerek uçuyor duygusu yaşamasını sağlayacaktır.

hatta o anda , gözlerinize bakıp, "şije anne diyebiyiymiyim teyje" sözlerinin bile dudaklarından döküldüğüne şahit olabilirsiniz.

unutmayın tam doğru noktaya ani ve net tek bir diz darbesi.
bende o minibüsteydim, evet inmedim.
ford muhabbeti değilde sevgili kavgası gibi duruyordu amk.
o yüzden ellemedik.
hayret.

tüm taciz mağduru kişilerin seçmesi gereken yöntem.
yok adım çıkar sağa sola rezil olurum diye içe kapanmayacaksın.
utanılacak bişey varsa onuda o şerefsiz yapmıştır.
neyse hayırlı işler.
(bkz: fordçuyu fordlamak)

aşırı tahrik olmuş pezevenktir. tayt varmıydı götünde tayt varsa bende dayanamaz dayardım.

böyle yazdığıma bakmayın gerçekten bu tarz şeylere çok dikkat ederim. sonuçta bizimde eşimiz kardeşimiz var.