bugün

fitness salonuna 1.80 boyunda esmer dalgali saçli, mavi gözlü bir afet gelir.. herkes bir anda bakakalir, hatunun sütyeni yoktur ve tanga giymistir.. o incecik beli, upuzun ve biçimli bacaklariyla irice fakat siki gögüslerini ahenkle ziplata ziplata kosu bandinda kosarken sizde adaleli kollarinizla 50kg ile dumbbell curl çalisirsiniz.. kafanizi kaldirdiginiz anda sizin gözlerinizle onun mavi gözleri bir anda kenetleniverir birbirine.. artik o size bakarak terden islanmis vücudu ile kosmakta, siz ise daha büyük bir heyecan ile hizli hizli güçlü kollarinizla agirliklari kaldirmaya devam etmektesinizdir.. setiniz bittiginde onunda kosu bandindan indigini ve size dogru geldigini görürsünüz.. dudaklari nemli ve aralik, gögüs uçlari ise bodynin üzerinden belli olacak kadar dik ve serttir.. sizde henüz sisirmis oldugunuz kalin pazularinizla kollariniz kavusturmus bu güzeller güzeli hatunun salina salina size dogru gelisini izlemektesinizdir.. sonra kiz size yaklasir, o anda o muhtesem ten kokusu basinizi döndürür.. nefesini teninizde hissedersiniz o an.. kulaginiza dogru uzanir ve der ki:
- yarraam uyansana lan, 2-4 nöbeti bizim, valla geç kalirsak nazif basçavus anamizi siker..

küfrederek o kasli kollarinizla yerinizden dogrulursunuz, üstünüzü giyip nöbete dogru sol, sol, sol sag sol sesleri arasinda uygun adim gidersiniz.. o sirada yolda o günün nöbetçi astsubayi nazif basçavusu oturmus sigara içerken görürsünüz.. basçavusun dudaklari necmettin erbakan gibi sürekli yalandigi için nemli, burnunda et oldugundan kelli rahat nefes alamadigi için araliktir.. gözünüzden bir damla yas süzülür.. için için inlersiniz safak 86, baska yok diye..
Sarkar ama yaa yapmasın öyle. Sonra çok üzülür.
Tüm dikkatleri üstüne çekmeye çalışan hatundur.
(bkz: gösteririm ama vermem)
yapmasın ama öyle şeyler.

sütyensiz gelen kadar sütyensiz gidenler de oluyor. bi keresinde spor salonunun soyunma odasında tişörtümü unutmuşum, görevliye sordum unutulan eşyaların yerini, gittik küçük bir odaya. yakın zamanda unutulan kıyafetler mavi bir çöp poşetine doldurulmuş. ne varsa yere döktüm, içinden kadın iç çamaşırları çıktı. sayısı hayli fazlaydı. neyse benim tişörtü araklamış birisi.
Mazoşist hatundur. Yaklaşmayın derim.
@1 ay akşamdan ışıktır bro.