bugün

*öğrencinn diye yazma sebebi karakter yetmezliğinden dolayıdır.
hele finalleri olan ile biten ev arkadaşıysa daha vahim bir durumdur. biri çok rahat takılıp gezerken diğerinin evde kalıp notlara gömülmesi çok koyar.
(bkz: öğrencinn)
üşenmeyip sabahın köründe okula gelip 'kardeşim başarılar dilemeye geldim gece kulüpteydik de çok uykum var eve gidiyorum şimdi' diyebilen, insan olmayan arkadaşımın yaptığıdır.
"finalim
finalsin
finaller,
acımazlar ve kol gibi girerler.." şeklinde olur sanırım. malum bu kadar çok final kullanılınca..*
o öğrencide aklından geçiriyor efendim "benimde finalim bitse bende internet başında şakalaşayım, chat yapayım, facebookuma bakayım benim neden finalim bitmiyor." şeklinde bir yaklaşımı da olabilir.
finali biten öğrenci net başında istediği kadar takılıp sabahlayabilirken finali olan öğrenci karşısında not düzenleyip çalışmaya konsantre olmakla meşguldür.finali olan öğrenci finali biten öğrenciye bir kin beslemektedir.bunun karşılığında finali biten öğrenci tüm yavşaklığıyla dalga geçebilmektedir. NOT:Finali olan öğrencinin finali biten öğrenciye gıcık olması isimli bir başlık düşünülse de karakter fazla geldiğinden dolayı böyle bir değişikliğe gidilmiştir.