bugün

gurur duyulası bir olay.

eskiden "manchester'da rooney var olm ben manchester'ı seçiyorum" dan "galatasaray'da sneijder ve drogba var olm ben galatasaray'ı seçiyorum" a geldi olay.

boston'daki tom da galatasaray'ı seçecek, danimarka'daki thomasson da, japonya'daki yuki de.
pes 2014'te de vuku bulması beklenen olaydır.
Hatta ve hatta kaliteli transferlere devam edilirse fifa ve pes'e girildiğinde takım seçilen kısımda karşımıza çıkan ilk takım olabilir.
güzel bir reklam olmuş.
fifa 14'te türkiye ligi olsun,isterse messi ve ronaldo ikisi birlikte gelsin galatasaray'a,beşiktaş'tan başka takım seçmem. ama olmayacağı için pes 2014,futbol yaşamına devam.
boston'daki tom'un barcelona'yı, danimarka'daki thomasson'un real madrid'i, japonya'daki yuki'nin manu'yu seçmemesi halinde olabilecek durum. üzgünüm ama galatasaray'ı yine sadece türkiye'den ahmet, azerbaycan'dan hazar seçer.
ea'nin galatasaray'a transfer olan yıldız futbolcuların overall'larını düşürmesine inat yapılması gereken.
sadece gs nin olduğu bir oyunda normal olarak olacak olaydır. fazla böbürlenmemek gerek. çünkü lisan olayları vuku bulmuştur. bizim 17 takımda lisansı vermediği için yoktur.