bugün

bugün ki derbide galip gelen galatasaray'dır.

sanki dünya devi barcelona'yı yendi de bizi kandırmaya çalışıyordur!. yahu siz kimi kandıracaksınız?, anca gidin soyunma odaısnda zıplayın hoplayın sevinin vallahi billahi alayınız boş iş peşindesiniz ya!.
fenerbahçe kim ki dimi?
biz zaten milan'a juve'ye manu'ya kafa tutan bir takımız. sadece bi kaç yıldır geri kaldık o kadar.
bir fenerbahçe sempatizanı olarak şunu söyleyebilirim ki; galatasaray' ı yenseydik sabaha kadar eve gelmezdim. düşünün ben bir sempatizanım yani fanatikliğim yok. göztepe' nin içinde bulundu bir kalp başka takımı tutamaz zaten.

neyse fanatik galatasaraylı arkadaşları doğal karşılıyorum. kutlamaları helal, sevinçleri de normal.
uefa kupası, süper kupa sı olmayan.

lig kupası ve türkiye kupasında geride olan takımın yıllardır tek kendini savunduğu cümlesi olan ama biz sizi yeniyoruz söyleminin g.öt altına gitmesi sebebiyle üzüntüden ne yaptığını bilmez fikirleridir.

ayrıca bu başlığın alt başlığında ağır fenerbahçe aşağılaması mevcuttur. kompleksler ortaya çıkıyor.
tam hırslanıp birşeyler yazacaktım ki başlığı iki sucuk zırzopunun açmış olduğunu gördüm hemen geçti hevesim.
güncel Önemli Başlıklar