bugün

Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz diyen islam çupi nin onadığı büyüklüktür.
ne yaptığını bilmez eziktir.

halbuki bak fenerlilere kupayı son dakikada kaybetseler bile çıkıp fenerbahçe'nin büyüklüğü için timsah yürüyüşü yapıyorlar.
(bkz: büyüklük nöbeti geçirmek)
(bkz: allah şifa versin)
olaya çok yanlış bakan eziktir. sonuçta fenerbahçe bir spor kulübü değildir. zaten lige de öylesine katılıyorlar, uefa ligine katılmaktaki amaç ise iki memleket görelim, avrupa'ya turistik geziler yapalımdır.

bide unutmadan

(bkz: türkiye kupası sendromu)
götünün büyüklüğüyle mi ölçecektik. ne ile ölçelim?
okulu : fenerbahçe lisesi

sınıf : 1

eziklik: 67 (10 üzerinden)

türkiye kupası sayısı : ??!!''**??? (sistem error)

kendini bir halt sanma : 43 ( 50 üzerinden)

dikkat çekme isteği : 10000 (üst sınır)

rörerö olma derecesi : 10

tanım : fenerbahçenin büyüklüğü ölçmekle ilgili garip bir önerme.
adam daha bebek beyler.
http://www.fotoarsiv.com/...m_fenebahce_resimleri.jpg
" fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz. " şu cümlede ne demek istendiğini anlayamamış fenerbahçelinin hezayanıdır.

islam çupi denen vatandaş ne demek istemiş burda ? neyin tatavasını yapmış ? senelerdir bilinmiyor. " fenerbahçe büyüktür ama niye büyük ben de bilmiyorum işte bir büyüklük var. " bu şeye benziyor " tanrıya inanmıyorum ama bir güç var. " hani adam da anlamış fenerbahçe'nin başarıyla bir bok yapamayacağını, bari ilerki nesiller fenerbahçe'yi büyük saysın diye böyle saçma sapan bir söz söylemiştir.

şimdi hayatı boyunca hiç kupa başarısı almamış bir takım için biri çıkıp dese " yok verona'nın büyüklüğü şöyledir böyledir. " italya'da kaç kişi sikine sallar ? ve kaç kişi bu iddiaya güler ? neredeyse bütün italya. o bakımdan, fenerbahçe hariç bu saçma cümleye ve ispata tüm türkiye gülmektedir. evet fenerbahçe'nin büyüklüğü çok ayrı bir büyüktür. yapmadığı şike, transfer olaylarında yapmadığı adilik kalmaz ama sonunda yine babayı alır. bu da fenoşun büyüklüğüdür.