bugün

Fenerbahçe'nin rakip takım taraftarlarına verdiği derin yaralardır efenim yahu nedir bu çekememezlik nedir bu fenerbahçe düşmanlığı bazen açılan başlıklara bakıp bunu düşünüyorum ne oluyor?
(bkz: aziz yıldırımın taraftarlarına seccade alması)
(bkz: dua eden fenerliler)
fenerium da türkiye kupasının maketini bulamıyoruz. benim için çok derin bir yaradır.
(bkz: fb li oğlum olacağına kevaşe kızım olsun daha iyi)
çok derin yaralardır.

(bkz: ah yara ah)
sadece başlıklar da değil, tezahürünü 10 gündür gördüğümüz yönetici ve başkan açıklamalarında da hissettiren olaydır.
3 maç kazanıp trabzonspor 7 puan kaybedince işler değişti. şimdi sazlar başka çalınacak.
allahtan şaibeli goller penaltılar yok, yoksa anamızı ağlatmak için aportta bekliyorlar.
bir gram şaibeli durum olsa ortalığı kasıp kavuracaklar.
neymiş, aziz yıldırım hakem odasına girmiş, basmış! yeni mi aklınıza geldi?
fark kapanınca mı? su kurnazları sizi! lan bağırıp çağırınca hakemi mi satın aldı! zırtapoz! madem girebiliyon sen de gir, görelim!
öbürü desen hepten saçmaladı, hakemler belirliyormuş lig sıralamasını. tabi onların kararları belirleyecek, kim belirleyecek ki başka?
kaç yıldır diye sormak lazım polat beye? bilelim çünkü son 20 yıldır 9 şampiyonluğu var camiasının!
not:ceza konusunda polat haklı, 21 gün demek aynısı demek. arada fark var kabul ediyorum.
ben şimdi 3 takımdan da aynı anda aynı pankartla çıkmasını bekliyorum! elinizden geleni ardına koymayın! perşembeyi bekleyin açıklama gelecek ama siz şimdi emri aziz yıldırım verdi dersiniz utanıp arlanmadan!
(bkz: dağılın lan şimdi)
türkiye futbol federasyonu/#10750236
not2:imla.