bugün

lazio'nun çimlere gömüldüğü maçın hakkının 2-0 olmamasıdır.

o kadar pozisyon, direk şu bu derken rahat 4-5 olması lazımdı.
en az 4-0 olması gereken maçtır.
çimlere gömülen lazio nun 4-5 kazanması. system error tabi amk. *

not: iş bu entry yazı dilinde kelime ve noktalama işareti seçimi ve kullanımının ne derece önemli olduğunu belirtmek amacı ile yazılmıştır. şüphesiz ki silinecektir.
rakip 10 kişi kaldıktan sonra, çok tartışalası penaltı golü ve ofsayt kokan bir golle kazanılan maçın skorunun bu olmaması gerekirdi doğru.

lazio kırmızıdan 10 kişi kalmasa, hakem penaltıyı vermese (ki vermeyebilir, çünkü net penaltı değil) bu maç sabaha kadar oynansa tam 0-0 lık maçtı...

edit: eksileyen arkidişlere, o penaltı golü gelene kadar, "bu fenerden bir cacık olmaz", "çok sıkıcı maç", "aykut kocaman yine maçı verecek", "fener de de lazio da da iş yok", "dakik 70 oldu hala 10 kişilik takıma gol atamadık" vs. yazan ben miydim, şimdi doğruya doğru lazio 10 kişi kalmasa, hakem penaltıyı es geçse(bir gece önce net 2 penaltı e geçildiği gibi), 2. golde de ofsayt bayrağını kaldırsa, bu maç 0-0 biterdi, heeaaa lazio da tabi ki iyi değildi, fb ye gol atamazdı, ama fb penaltı pozisyonuna kadar ne yaptı, bir düşünün. tabi ki sonuç galibiyet, yarı finalin kapısı aralanmış, yine de kutluyorum...