bugün

aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken bayandır.

fatmagül dediğimiz, bir döneme damgasını vuran, çeşitli tecavüzlerin gerçekleştiği, mahkeme süreciyle hepimizin bu alanda belli bir hakimiyete ulaşmasını sağlayan, belli başlı konularda sosyal bilinci uyandıran, aldığı reytingle pıraym taymdaki rakip yahut rakibelerinin amına koyup patoz eden, bir dünya fanı olan bir dizi. fırsat varken yalanına sokuyumculara kapamığızı takalım:

görsel

"o iş"ten kasıt torna tesfiye değil diye düşünüyorum. öyle de olabilir ancak daha önce defalarca belirttiğim üzre (not: kasten "e" düşürüldü. tam bir istanbul beyefendisi gibi) (not 2: biz eskiden istiklale inerken bile kravat takardık) sözlükte iyiniyetli olmak bir işe yaramıyor. kötüniyetli olacaksın aga, lafı gerekirse götünden anlıcaksın. temsil misal başlıkta anlatılan "o iş"ten kasıt mısır patlatıp yemek bilem olsa sen onu yarak olarak, meme olarak, emiklemek olarak anlayacaksın. anlayacaksın ki kıymetin biline. neyse konuya dönelim. tesisat. o iş afedersin ama seks etmektir o halde. seks etmek dediğimiz de bir dünya faaliyetin arasında en bir zevkli olanı belkim de. hemen hemen herkes, bel soğukluğu olanlar dahil- seks etmekten büyük keyif alır hatta fırsatı olanlar bunu bir adım öteye taşıyarak kalori yakar. (kaynakça: mehmet öz 23 günde vücudumun nasıl amına koyup 48 kilo verdim kitabı) elde var 1.

tüm bunları aynı potada erittiğimizde, bu denli popüler bir dizinin fanı olmak bence suç değil. sekis etmek de, bugün ormanın kralı dediğimiz aslanın bile çatır çatır yaptığı bir iş olduğunu göz önüne alırsak, her canlının en tabi hakkı diye düşünüyorum.

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız bayandır! fatmagül nereee sekis nere hanım kız! tecavüz fantezin mi var senin hanım kız? tecavüz etseler diye camlara mı çıkarsın civanım? lütfen kendine çeki düzen ver! ben artık her gün gelip seni uyarmaktan yıldım; otuzbirden çıldırdım amına koyim!