bugün

başlangıç seviyesindeki ingilizce bilgisiyle caka satmaya çalışan kişilerin gerçekleştirdiği eylemdir. arkadaş listesindeki az sayıda yabancı uyruklu insandan (ki bunlar genelde kızdır.) yorum beklemek için girdiği saçma sapan, gramer bilgisinden yoksun iletiler işbu kişiyi toplumdan soyutlama sebebidir.
(bkz: facebook u türkçe kullanıp ing ileti yazan insan)
hayat dönüyor lan facebookla twitterda. sabah gördüm sınıftan bir arkadaş başka bir arkadaşın durumu hakkında dahi anlamındaki de ayrı yazılır yazmış. lan kızım alt tarafı facebook koyver gitsin yahu...

ingilizceciler ise daha bir ayrıdır. şahsen ingilizce çok az biliyorum hatta fransızcam daha iyi sayılabilir ama eminönünde bütün turistlerle fringilizce anlaşabiliyorum. bu da bana yetiyor. şimdi liseden arkadaş benim ingilizce konuşabildiğimi görse ne olacak görmese ne olacak...***
aslında ingilizce bilmeyen insandır. ingilizce bilen bir insan bunu belli etmeye çalışmaz. bilen insan her zaman susar. eksiklik hissetmez kendisinde bunun farkındadır. farkındalık vardır.
yan sayfada da *google türkçe-ingilizce sözlük* sayfasını açan kişidir.

beginner seviye.
(bkz: i am penis)
(bkz: sözlük üzerinden ingilizce bildiğini kanıtlamak)

nickim selcukalone daha ne olsun? yes...
(bkz: this is my boy friend)
şarkıların çevirilerine bakarak depresif veya artistik bi cümleyi orijinalinden kopyala yapıstır yapmaktır.* *
(bkz: elleme eglensin cocukcaz)
gösteriş budalası insanlardır.
facebook'u türkçe kullandığım üzerinden bana sataşmaya kalkıp "ayy türkçe mi kullanıyosuuğn" diye küçümseyen insanımsı.
(bkz: imörcınsi) (bkz: ingilizceyi kuran adam)
ingilizce yazınca daha artist olduğunu sanan insandır. yazıktır bırakın yazsın, avunsun. kime ne zararı var. ısırmaz merak etmeyin.
yabancı arkadaşlar edinip fotoların altından mesajlaşmak şeklinde yapılmışlığı vardır.