bugün

evrim teorisini çürüten tek cümlelerdir.
"bu mucizevi evren kendi başına ortaya çıkmış olabilir mi!! " cahil cesareti hakkatten ürkütücü bir şeymiş.
Insanlar maymundan geldiyse şimdiki maymunlar neden insan olmuyor?
Şimdiki maymunlar insan olmuyor. Ehuhhe. Gördüğünüz gibi çürüdü. Afedersiniz yarağımı çürüdü. Amk cahilleri başka bir halt bilmezler zaten.
Lisede din kültürü dersinde izletilen eğitici(!) Programlarda şimdi şöyle bir düşünelim'den hemen sonra gelen cümleler.
Neden çekik gözlü maymun yok.
Evrim bir teiridir yani bir uydurmasyondur buna inanan ben bir uydurmasyona inanırım der teoridur çünkü bilme dayalı birşey değildir ve bilim ise kainatın yaratıcısının muhtesem ligi şokuyla sürmekte olup mucizelerini delil etmektedir cahil olmayın.
üzerine klorak döktüm . çürüdü. hıhaaaaa.
henüz yoktur.

teori uydurmasyondur, doğru. şuana kadar bildiğimiz tüm bilgiler ilk başta 'teori'ydi. 200 senedir tartışılan, üzerine onlarca kitap, yüzlerce makale yazılmış bi konu hakkında ''ulan olur mu hiç amk malları :D'' demek insanın kendi cahilliğidir.

ayrıca. evrim dediğimiz olay doğrudur. evrimi inkar edemezsiniz. hayvanların evrimleştiği bin defa ispatlanmış bir konudur. bu evrime inanmıyorsanız eğer sağda solda söylemeyin, gülerler.

sizin deyiminizle ''maymundan gelmek'' olan evrimi reddedebilirsiniz. bu henüz ispatlanmamıştır. ancak canlıların evrim geçirdiğine inanmıyorum derseniz koca bir aptalsınız.
Neden japonya'da ki maymunlar çekik gozlü değil?
Biz evrim harikasıysak neden bazı hayvanlar insanlardan daha akıllı ve sadık?
yok biz yaratılış harikasıysak neden bazı hayvanlar insanlardan daha akıllı ve sadık?