bugün

sürekli sizi hayallerinizden, istediklerinizden uzaklaştırdığı gibi görmek ve karşılaşmak istemediğiniz ne varsa hayatınızdan eksik etmeyen evrene çeşitli tavırlarla gösterme biçimi.
'' istediğin kadınla çıkıp yatamayacaksın '' mı diyor ? güzel kadınları, sevgilileri görmezden gelip hepsine soğuk ve yoklarmış gibi davranıyorum.
'' tüm çabana rağmen insanlar sana dik dik bakmaya devam edecek '' mi diyor ? ya arkamı dönüyorum bakana ya da inadına görmezden gelip içimden küfrediyorum sert biçimde.
'' sağından solundan vızır vızır motor geçecek '' mi diyor ? istifimi bozmadan yürümeye devam ediyorum. geçen motorcunun teki tartışma çıkarmak isteyip gitti, oralı bile olmadım. arkasından parmak kaldırıp yürüdüm, arkama bile bakmadım.
'' ölçüsüz şamata ve kahkaha bitmeyecek '' mi diyor ? hem bunu yapanları görmezden geliyorum hem de karşılaşır karşılaşmaz kulkalıklarımı takıyorum.
beni çok üzdün evren. kusura bakma ama artık tepkimi göstereceğim. yapacak bir şey yok. istemediğim bir hayat yaşayamam işte.