bugün

üniversitede veya iş hayatının başlarında bulunamamışsa zor bulunandır.
seni sevmesi gereken bir kadın dışarıda gözü olmaması gerekir.
cinsiyetime yapılmış hakaretten başka bir özelliği olmayan başlık.
(bkz: 36 numara ayakkabı giyen kadın)
orospu erkeklerin ulaşamayacağı kadındır.
kimsenin yanaşmaya cesaret edemediği kendisininde köşesine çekilip helalini beklerken yanlızlıktan kuruduu gerçeğidir.
Boyu uzun, renkli gözlü, fit, manken gibi, popüler ve güzel olmalıdır.
eğlenilecek kadın değildir.
boy uzun göz renkli boy uzun saç orj. sarı ama yetmiyor olay bu değildir beyler öyle olsa 50 kere evlenirim.
yemek yapmayı bilen, yapamasa bile kuru ekmeği suya banıp ikiye bölüp paylaşıp yiyebilecek, yerken gözünüzün içine sevgiyle bakabilecek kadındır. olması gerektiği gibidir.

pek tabi bir o kadar da hayaldir malesef. saygılar.
Beni anlatmış.

Evet.

Bende bu tabirde ki gibi ve ayriyeten gözü dışarda olmayan, eğlenmesini bilen, adam gibi bir adam isterdim
sadık ve anaç olması çok çok önemli.

gerisi adamın sevgisiyle şekillenir.
taze bitti kalmadı maalesef .
erkeğin kenarda beklettiği ve ona gelene kadar bir sürü "eğlenilecek kadın" sıfatını yakıştırdığı kişi ile gününü gün etmesine müsamaha göstermesini beklediği kadındır.

yemek yapmasını, nerede nasıl davranması gerektiğini, oturup kalkmasını bilen; giyinişine dikkat eden; anaç olan vs. kadındır.
mutfakta ve yatakta iyi olsun yeter.
Şuana kadar karşılaşmadığım kadındır.
kesinlikte evlenilecek erkek tanımına girecek erkekle evlenmeli yoksa mutsuz olacak kadındır.

bir erkek olarak hamile eşini aldatma, eşini aldatmayan erkek salaktır gibi başlıklar beni deli ederken sözlükteki kadın yazarlar ya da dışarıdan bu entry leri okuyanlar ne düşünüyor merak ediyorum.

bana göre evlenilecek kadın sadık ve destekleyici olmalıdır. arkadaşın dediği gibi yeri geldi mi kuru ekmeği paylaşacak ve bu durumdan dolayı üzülen eşini teselli edecektir evlenilecek kadın. ve annelik meziyetlerine de sahip olmalıdır. sayıları azaldı. bitmeden bir tane de ben istiyorum.
Evli olmamalıdır amk.
Turk erkegi icin bakire olmasi yeterlidir.
bulaşıkları yıkandıktan sonra , lavabo dibindeki artıkları tiksinmeden alıyorsa evlenilir.
Malesef günümüzde çok az olandır.
(bkz: maalesef) bile yazamayan erkeklere dert olmuştur.

Yazık.
Şu an birilerini eğlendiriyor olmalı.
Seninle evlenmeyecektir.
Benimdir. Yakışıklı, zeki, sempatik ve zengin erkekler eqlesin.
güncel Önemli Başlıklar