bugün

bir tanecik insanla evlenip de onu hiç aldatmayarak bütün ömrünü bir nevi heba eden keriz insandır. erkekse kuma bile getirmez. kadınsa da nasıl oluyorsa sadakatli olur. ki dinimizce helaldir bu kuma işi erkeklere he oda var yani söyleyeyim.
ama bence aldatmışlardır ya birbirlerini, zira kim dayanır o kadar süre aynı ete göte affedersiniz.
neyse işte biz öyle sanalım da yine suç biz de olmasın. günah bizden çıksın yani kısacası. sonra vebal almış olup da vebalini ödemesi var, dedikodu yakışmaz. yani ben aldatılamayacak özelliklere sahip olduğum için bana garip geliyor bu işler belki de.
ama herkes benim gibi mi? hayır tabii ki, e o zaman neden aldatmıyorsun ki?. hayret bir şey ya, anlamıyorum. saçmalık resmen. ne güzel hayatı dolu dolu yaşamak varken gereksizlik bence bir kişiye bağımlılık. neyse mutluluklar.
(bkz: keriz derken ne demek istedin)
(bkz: bunu tek başına mı düşündün)
(bkz: başlık açarken çığır açmak)
keriz derken?
Adrenalin tutkusunu aldatma yönetmi ile yaşayarak ezik olan kişiliğini ahahaha ben birini kandırdım adattım aldattım diye böbürlenebilecek olan keriz insandan daha akıllı olduğu kesin olan adamdır.
annesinin ve babasının birbirlerini aldattığını düşünen söylemi.