bugün

Pokemonlar gps üzerinden sadece açık alanlarda gösterilebiliyor.

Not : Oynamıyorum dev' notu.
Geyiği güzel olan soru cümlesi.
15 metre mesafede gösterdiği pokemonları yakalayabiliyorum, evin içinde gösterse de böyle bir aoru ile milletin evine girmeye çalışmam, birilerinin yapacağı kesindir ama, var öyle mallar.
yan binada oturan kızın geçen gün şahsıma sorduğu soru.

evde oturmuş yine pinekliyordum. kapı çaldı birden. başta bir şaşırdım. kapı çalması falan bunlar show. delikten baktım, uzun saçlı bir kız. kapıyı açtım, saçları kısaymış. delik yanlış gösteriyormuş. neyse ''buyrun'' dedim. ''ıı şey ihi, acaba evinize girebilir miyim pokiman var da?'' dedi. ''ıı şey olur'' dedim, içeri aldım. merak ederek sordum hangi pokemon'un olduğunu. rattata'ymış. ''ulan geri zekalı, tüm çaba bunun için miydi?'' dedim. ağlayarak çıktı gitti evden.

böylesi beni bulur zaten.
Güzel yalan. Ev birkac donumse olabilir.
öyle saçmalık mı olur? pikaçu yakalayacak diye insan eve girmek isterse tepkim sert olur. ayrıca pikaçuyu yakalayınca ne veriyorlar? para mı alıyorsun nedir?

bunlar önemli şeyler. ancak bu şaka değildir, birileri bunu cidden yapacak. ben dün baktım bu oyuna bir tane dingil çalılara giriyordu pikaçu yakalamak için. ona ateşler salsınlar. eve de girer yani.
Hahah güzel geyik olur bundan. Alın bu başlığı.

Yalnız acik alanda oluyo yakalama durumu o ayrı.