bugün

gerçekten elim bir durum, ayrıldığınız ya da hiç beraber olamadığınız sevgilinizin bir başkası tarafından sevilmesi, okşanması, bebeğim, canım, aşkım şeklindeki hitaplara maruz kalıp içine düşülmesi sizler açısından sıradan bir durum.

alışıksınız buna ve hiç bir şey yapma lüzumu da hissetmiyorsunuz. sizin güdülerinizde gavatlık var, açık konuşuyorum. ulan seviyorsanız, aşıksanız bir şeyler yapın. gururmuş, artistlikmiş, siklenmemekten korkmakmış bunları düşünmeyin. cool görünüp efsane olmaya çabalamayın.

aklınız sıra; hayatına giren diğer erkekler gibi olmayayım, farkımı yaratıyım, yıllar sonra efsane olarak kalayım aklında, diyorsunuz, ulan ne efsanesi, 3 gün sonra sizi mi hatırlayacak?

beni asla unutamaz dediğiniz kızın boynunu, nefesi çürümüş iğde kokan yavşaklar yalayacak, sizin bakmaya kıyamadığınız güzelinizi akşam becermek için fırsat kollayacak, arabada yiyişecek, eve atacak, olmadı metruk bir mekanda sikecek.
ve siz ne yapıyorsunuz burada? 31 çekiyor yada iddiada kupon yatırıyorsunuz alagavatlar.

ne yapmalısınız?

dindirin acınızı, burnundan getirin o yavşağın, pis hain planlar yapın, orospu ayarlayıp, mesajlar attırın, ruhunuzu bu azaptan kurtarmak, nergis kokulu çarşaflarda huzur içinde uyanmak için bunu yapın.

çabuk olun, o it şuan sevdiceğinizin dudaklarını süzüyor, gece için sabırsızlanıyor.

hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kararlılığı.
edit:imla.
Biz yapamamışız demek ki ne kasıyorsun şimdi kardeş denilesi durum swh
keşke akıllı telefonlarda böyle bildirimlerde olsa. bir ıslık sesiyle gelen bildirimde eski sevgilin şu an çatır çatır yediriyor kendini dese de bizlerde şu yarrak muhabbetten kurtulsak sonsuza kadar.

acı bir gerçek. bunu kabul etmeye çabalasanız iyi olur. göz görmeyince gönül katlanır biliyorum ama illa da gözünüz önünde mi emiklemek lazım eski sevgilinizi? siktiriyor işte şu an başka birine. hem de şu mübarek bayram gününden henüz bikaç gün geçmesine rağmen. oruç moruç da yoktu zaten orospuda.

analar ne orospular doğuruyor değil mi yigitler?
artık benim kucağımda olmadığı için beni ilgilendirmeyen olaydır.
düşüncesi bile insanın kalbinin sıkışmasına neden olan durumdur.