bugün

bugün de çok içimden geliyor, kırmızı beyaz giyinip koroda şarkı söylediğim ilkokul fotoğraflarını çekiyor canım. 23 nisan kutlu olsun be!
telefondaki eski resimlere bakarak yaptığımdır, nostaljiktir.
Eğer o resimdeki kişi artik sizinle değil de, baskasiylaysa bu durum size acıdan başka bir şey vermez.
insanın içinden "Ey gidi günler!" dedirtir.
bebeklik fotoğraflarıma bakınca yüzümde bir tebessüm oluşuyor ayrıca mutlu da oluyorum ancak çocukluğa geçiş fotoğraflarıma bakmayı çok sevmiyorum. niyeyse içimi sıkıyor. bilgisayara yükletmişti babam, hâlâ silmek için direniyorum kabul etmiyor.
ne kadar da mutluymuşum dedirttiren an.
Acıtır.

Diyelim ki resimlerimi yaktın diyelim ki aşk mesajlarımı sildin adımı da kara kaplıya yazdın ama anıları nasıl unutacaksın?
8 pixel kameralı telefonlardan önceki dönemdeki resimlere bakmaktır.
bundan önceki yıllarda ki lise resimlere bakarak üzülürüm bazen. inanın ki sınıfın en aptal çocuğunu bile arar oldum.
Ne demiş büyük düşün ustası ibraam tatlıseks...

Eski resimlere baktım
Döndüm bir cigara yaktım
Kafama bir mermi attım
Gelmezsen gelmeee.

Demiş.
Dalgın bir sigara yakmak.
Eskiden taş gibi karıymışım aldığım kiloların aq, dedirtir.
BiR SENEDE ON YAŞ ALDIGINI GÖRMEK , BiR SENE iÇiNDE NE KADAR YAŞLANDIGINI GÖRMEK TANRIM BU iCADI YOK MU ETSELER .DAHA KÖTÜSÜ VAR NEYSE Ki ÇOK ŞÜKÜR RESiMLERDEKiLER HAYATTA. DAYIM YOK AMA ÖLDÜ GEÇEN SENE.ONLA OLANLARA BAKAMIYORUM BiLE.
Ağlatandır.
Hem hüzünlendirir hem de güldürür. Bu ben miyim ya rebbii dedirtir.
RESiMLERDE KENDiNi GÜLEN GÖZLERE SEVDiĞiNi iSE MUTSUZ GÖRMEK VE SÖYLE DEMEK DEMEK BENiMLE MUTSUZMUŞ , YILLAR SONRA AYRILIKTAN SONRA FARKETMEK BUNU ,KABUS GiBiDiR.
hüzün verici eylemdir.

ayrıca resim değil fotoğraftır o.

resim olsa duramazsınız.
eski resimlere bakmak son yıllarDA AYRILIK YAŞAYANLAR iÇiN CAN YAKICI BiR EYLEMDiR. YAPILMAMALIDIR.