bugün

yıllardır süre gelen "kadınlar duygusal, erkekler odun/öküz" yalanının doğrusudur.

siz kadınlar odunsunuz!
(bkz: farkedin beni)
Kuyruklu yalandır!(içimden hadi lan ordan!diyorum)
(bkz: beyin fırtınası yaratan tespitler)
odunun cinsiyeti yoktur ama öküzler erkektir.
doğrudur. Bu tezi her defasında çürüttüklerin idda eden kadınlar erkeğin duygusal olmasını anormal bulur , ulan biz de ağlarız , gittiğiniz de üzülür kalbinizin en derinliklerine inmek için hamlelerde bulunmaya çalışırız. Bunu da içten hissederek yaparız , ama burada sizin tutumunuz büyük önem taşıyo , o gösterdiğimiz ve hissettirdiğimiz duygusallığa layıkı ile tepki verseniz , bize bebek gibi davransanız , gerektiğinde emzirseniz şekvat ile erkek de duygularını saklamaz. Odun diye lanse edilir durur , kadının payı bunda büyüktür. Bak bunları yazarken ağlıyorum mesela , kimse de demiyo ki "göz yaşlarına kurban olurum gel buraya "diye , timsah gözyaşları sanarlar. Hayret bişii.
bir çift memeye, daşşşağa hasret bedenlerin terli parmaklarından çıkan yegane temalı odun/duygu kezban/öküz diyaloglarının tersinin alınmış hali.
beraberinde yeni sorular getiren tespittir.
kadın gibi giyinen ve davranan bazı erkekler daha duygusuz(odun), maçolar ise duygu yüklüdür denebilir bu durumda, ilginçtir, gülümsetir.
ikizler burcu kadınıyla karşılaşan her erkeğin hissettiği duygudur.
nedense bütün aşk şiirleri, en duygulu şarkı sözleri hep erkekler tarafından yazılmıştır. çok duygulu oldukları söylenen kadınların bu sırada ne yaptıkları merak konusudur. bence kadınlar o sırada diğer kadınları incelemekle meşguldürler. "ne giymiş, ne takmış, benden güzel mi?" vs...
kesinlikle doğrudur.
Elin soğuk diye el ele tutuşmayan erkek tanımadım ben.
-herkes duygusaldır bırakın kadını erkeği şimdi, diye denilmesi gerekmektedir.
-ya da durun, her kadının ya da erkeğin içinde duygusallık yoktur hepsi odundur

-ya da herkeste biraz duygusallık vardır

-ya da kadınlar duygusal değil
-ya da erkekler duygusal değildir

-erkekler odundur
-kadınlar odundur

ya da bütün bunlar kişilik meselesidir
-bazılarının yürekleri taştandır!
her şey kişilik meselesidir.
zıt kutuplar birbirini çeker adlı fizik kuralının günlük hayata yansımış halidir. olması gerekendir, aksi düşünülemez.
(bkz: rüyalar gerçek olsa)
cevabı şairlerin söylediği sözleri yazanlardadır! (niyeyse çoğu erkek)