bugün

Evde tek başına iken giyilmesi çok rahattır.
(bkz: içlik)
Kışın için annelerimizin bir zamanlar aldığı adı tayta dönmüş içliktir. Çok işe yarıyor valla soğuk havalarda.
şimdilik evde ve dışarda akşamları takılıyorum gündüz giymeye cesaret edemiyorum. biraz garip iç çamaşırı giysen belli oluyor giymesen şeyim belli oluyor daha alışamadım ama çok rahat lan.
Dora marka olanları evladiyeliktir.

görsel
Erkek dediğin kamasullahina sahip çıkar mottosuyla üretilmiş giysi.
pelinsu olmak icin giyilir.
o ne iğrenç bir şeydir dedirten tayt şeklidir. hemcinslerime sesleniyorum bazı şeyler de kadınlara özgü kalsın arkadaş giymeyin ula...
Çok değişik bir tayt modelidir.
görsel
(bkz: cafer) sicak tutar lakin yazin tavsiye edilmez efenim.
Günlük kıyafetim.
herhangi bir avmden zaranın bir magazasına girip skinny kesin istiyorum dediğinizde giyiceğiniz pantolon türü.
şuan giydiğimdir. rengide beyazdır.

içlik giyen adamda piçlik olmazmış derler bende tam tersi içlik giymediğimde çok efendi oluyorum ama içlik olunca kayış kopuyor.

(bkz: içlik giyip piçliği bırakamayan insan)
bunu giymiş bir kişiyle yollarda yön göstermek icin kullanılanilir, gerÇi bu faaliyetin süresi erkeğe göre farklılık gösterecektir.
görsel

Hep giyerim.
O olmadan çıplak gibiyiz.
eskişehirde bolca tüketilendir kanımca.
üşümenin erkekliği olmaz
taytın erkeği bayanı olmaz. fıtratta eşitlik vardır. bu gibi nezih konuları cinsiyete atfetmeyelim.
Tutulu erkekler istemiyoruz. Yapmayin lan soyle seyler. Az erkeksiliginizi kullanin, birakin taytlar da kadinlara kaliversin. Balet tan sagturk musun sen arkadasim kendine gel yav. Hayir bi de bunu moda akimi olarak gorenler cikacak ondan korkuyorum. Bitti, memleket bitti.
kısaca içliktir yoktur böyle bi dünya erkek taytmı giyer yav.
içlik olarak giyen erkekler sözlüğü terk etsin.

bu bir modadır bu bir akımdır bu bir sanat eseridir.
olm atmayın şöyle şeyler uzun uzun bakıyorum iş yerindeyim yanlış anlaşıldım. bunun vebalini kim alıcak şimdi?

gayet seksi olandır.
Superman olmak.
eğer bunu içlik olarak kullanmıyorsa, artık söyleyebiliriz sanırım
(bkz: vurduruyordur)