bugün

bir türlü anlam veremediğim iştir. ne yani farklı olunca hatunlar 'ay çok tatlı ya farklı çocuk yerim ben seni muck' diyip öpüyor mu.

var efendim böylesi çevremde. adam sırf farklı olmak için hiç sevmediği halde linux kullanıyor. windows un boku çıktı demi ?
hadi windows media player winamp iyi değil. itunes a da bok atıyorsun. amp2 dan şarkı dinliyor adam.
herkes türkçe dinler, yabancı dinler. yabancı genelde millet in flames skillet vs belli gruplar dinler. adam gidip italyanca saçma sapan şarkılar dinler.*
herkes nokia samsung apple ericcson marka telefon alır. en azından iyi birşey alır. adam gitmiş 3310 kullanıyor.
yazın sıcak havada millet beyaz şeyler giyer bu gider keko gibi siyah gömlekle takılır.

ya sokucam senin marjinalliğine. malsın lan mk salağı.

ohh sakinim.
(bkz: adam olamadım bari marjinal olayım)
belki bunları yapmaktan hoşlanıyordur denilesi şeydir. sana tuhaf gelen her şey marjinal olma çabası mı yani ? denir.
superman tişörtü giymek suretiyle gösterilen çabadır.
ergenlerin farklı olmak adına bazı eylemleri yaptığını savunurken kendisinin de farklı olmak adına bir şeyler yaptığını farkeden ergen yazar cümlesi.

(bkz: bir ergenin başka bir ergene haykırışı)
türkiye'nin artan nüfusu ile ergenler bir sürü rakibinin arasından sıyrılıp kızlara veya erkeklere farklı görünüp ilgilerini çekmek isterler.
bi de ne olduğunu bilseler diye devamı getirilesi önerme.