bugün

ergenekoncuların hazır kart kullanmasından mütevellit hazır kart kullanıcılarının şüpheli duruma düşmesi ile gelen dalgadır. malum, x=y ise z=t'dir.
bininci dalga da gelse tamamlanamayacak operasyondur bu arkadaşım, boru mu lan 600 yıllık bir örgüt var ortada. lakin son bulgulara göre ergenekon dağından çıkan ilk türkün "bekle pakparti ebeni öpücez" dediği ortaya çıktı. bu yüzden ergenekon örgütü'nün türklerin ergenekon dağından çıkışına kadar uzandığı iddia edildi. yine alınan son duyumlara göre türklerin ergenekondan çıkmasından sonra çivi yazısıyla taş bloklara kazınmış halde subaşı ve tayfasının akçapakça partiyi göçertme planlarının yer aldığı darbe günlüklerinin bulunduğu bildirildi. savcının söz konusu yazıtların türkiye'ye getirilmesini isteyeceği ve iddianame'nin yeniden şekilleneceği söylenenler arasında. * . lakin bana kalırsa bu dağdan çıkan türklerin kemikleri bulunmalı, dna'ları elde edildikten sonra klonlanıp hayata geri döndürülmeliler ki tutuklanıp sorgulansınlar; ben bu operasyonun ancak böyle nihayete ereceğini düşünüyorum.
birilerinin atatürkçülerle fena halde dalga geçtiklerini gösteren dalga sayısı.
bütün atatürkçülere yetecek kadar hapishane var mıdır bu ülkede?
sahibinden satilik karakter inde içeriye alındığı dalgadır.

dalga dalgadır.
lüle lüledir.
büklüm büklümdür.
sokakta kalan son başı açık kadınlar ve top sakallı erkekler içeri alınacaktır.
535. dalga da mehmet emin karamehmet alınarak, tüm şifreler ortadan kaldırıldı.
534. dalgadan sonra gelen dalgadır.
(bkz: bi halt işledik sulandırmaya çalışıyoruz)
sokağa daha güvenle çıkmamızı sağlayacak dalgadır.

her dalgadan sonra kendimi biraz daha güvende hissediyorum. gönül ister ki bütün serseri mayınlar, el bombaları, sözde aydınlar, lagalugacılar ve de darbeciler tek bir dalgada tıkılsın içeri; ama o zaman da hukuk devleti olmayız.
birilerini göz altına almak için bazı delillere ihtiyaç var. deliller çıktıkça dalgalar geliyor. ne güzel, geldikçe götürüyor birkaç on kişiyi daha.

evet, evet son günlerde halk olarak çok dingin günler yaşıyoruz. bunun da fazlası bizi uyuşturur ama. bunun da bilincindeyim. bunun da önüne geçilmeli.
mesela bu adamlar senede birkaç gün serbest bırakılsın. sonra kendi kendilerini bombalasınlar, faili meçhul cinayetler falan işlesinler, gündem olsun abi azıcık.
bu kadar huzurun olduğu yerde gelişme duracak diye korkuyorum.
yardıma muhtaç hayvanların gözaltına alıncağı ergenekon dalgasıdır.