bugün

sevindiren cezadır. geçtiğimiz günlerde gerçekleşmiş olay. ben de diyordum bu chplilerin neden iki gündür sesi soluğu çıkmıyor twitter da falan, bu yüzdenmiş. korku saldı tabi gençleri.

bunlar küfür etmeden, yakıp yıkmadan hazmedemiyorlar çünkü tayyibi.

oh olsun.

http://yenisafak.com.tr/g...-cezasi-19.06.2014-659696
konu erdoğan'a değil bana bile hakaret etsen ceza almanla alakalıdır. he erdoğan'ı koruma kanunu varsa bu apaçık dikta rejimine gidiştir o ayrı. ama biri bana hakaret etse bile cezası aynı olmalıdır yani başbakanın benden farkı ne ? işte bunlar hep cumhuriyet.
Böyle bir şey olmayacak.
doğru olandır. hakaret etmek suçtur ve kim olursa olsun cezası verilmelidir.
tahrik ediyorsan tatmin de edeceksin.
ilkel islamcılarda tolerans anlayış ne gezer. bak bakalım abd başkanına almanya ingiltere fransa başbakanına . bir allahın kulluna böyle saçma sapan davalar açmışlar mı ?

aç bir youtube u gör. herif itin götüne sokmuş. ama ne bir dava ne bir korkutma yıldırma.
sövmeyecegim ulan. ilkel islamcıymıs. ataputu koruma kanunu ne o zaman amk ? vatan haini ilan ediliyorsun lan adamı eleştirdigin anda. herhangi bir insana hakaret edeceksin, ondan sonra aglayacaksın başbakana hakaret etme ozgurlugu. girer oyle kol gibi bi taraflarınıza daha da cok aglarsınız.
insanların günah işleme özgürlüğünü elinden almaktır.

buna en çok akpliler karşı çıkmalıdır. sonuçta günah işleme özgürlüğü onlara ait bir kavram.