bugün

bir dönem vaktimizi geçirdiğimiz ömrümüzün en güzel günlerini yiyen vasat ötesi üniversitedir. şehir güzel tabiki.
bu senenin başından beri öğrenci kimliğim olmadan elimi kolumu sallayarak girdiğim üniversite. varın gerisini siz düşünün.
kocaeli üniversitesini bıraktığıma pişman ettirecek okuldur.
burada okuyan yazar arkadaşlardan bilgi almak istediğim okul.
son şansınız değilse yazmayın beyler. Burada okuyupta mutlu olanını görmedim.

Bayanlar yazabilir ama ihtiyaç var *
beklentiye göre güzel olabilecek ya da geçen yıllara okkalı küfürler savrulabilecek okuldur.
Seçtik ama hadi hayırlsı.
2014-2015 Eğitim yılına şaka gibi başlamamıza sebep olmuştur. şöyle ki; kafasına göre har(a)ç tahsilatı yapmaya başlamıştır. Herhangi bir yök kararı, alınan bir bakanlar kurulu kararı olmaksızın, bir dersi 3. kez alanların ekstra harç ödemesiyle ilgili tasarıyı yürürlüğe koymuşlardır. Yök'e bu durumu sorduğumuzda ise geçen seneden farklı bir uygulama yapılmaması gerektiğini söylediler.
Hal böyle olunca biz erü öğrencileri tepkimizi twitter'da #eruedesoygunvar hastagiyla duyurmaya çalıştık.
https://twitter.com/hasht...C3%BCdesoygunvar?src=hash
Har(a)çla hiç alakam olmamasına rağmen okul yönetiminin tavrını yapabildiğim kadarıyla protesto ettiğim öğrencisi olduğum üniversitedir.
(bkz: 4800 lira harç isteyen üniversite)
kayseri'de bulunan ve mezun olduğum üniversitedir.

eğer akademik kariyer yapmak isteyen ve üniversitede az çok sosyal ortam arayanlar için tavsiyem, erciyes'i tercih etmeyin.
Sınırları içerisinde bulunan insanların çok az bir miktarı öğrencidir.. bu az miktarın yüzde 35'i Kayserilidir yüzde 30'u puan açısından en uygun burayı gören hukukçular, tıpçılar, mühendisler vsdir. Yüzde 10 u il sınırları içerisinde 1500 civarında özel eve sahip olan Fethullah Gülen cemaatine ait evlerde kalan öğrencilerdir. Geriye kalan yüzde 25 ise karışıktır ama bu yüzde 25'in yarısı daha ilk haftadan üniversiteyi değiştirmeyi planlar gelen yıl ise bu yarımlık kısmın yarısı bunu gerçekleştirir. ( sayısal olarak oynamalar olabilir ama bu üniversitenin mantığı budur.) iyi bir gözleyimcidir ilgileniyorsanız dikkate alın.
Sacma sapan bir universite,ise yaramaz.
Gitmeyin yazmayın yazdırmayın diye tavsiye verilebilecek üniversitedir. Allah belasını versin buranın efendim. Çoğu fakültenin geçme notu 60 ve eğitimi de bir o kadar berbattır.

edit: köylüyseniz burası sizin için 1 cennettir.
bünyesinde yer alan hastaneden sonra merkezine konuşlanan tramvay hattıyla öğrenciden çok sivil halkın kol gezdiği üniversite.
mimarlık bölümünden 2014 güz döneminde 37 kişiden 4'ünü mezun ederek, itü fizik mühendisliği mezun ortalamasını yakalamıştır.

not: gelmeyi düşünen varsa gelmesin.
kurtulmak istediğim üniversitedir. 2016 ygs-lys sınavlarına gireceğim lanet yer yüzünden.
okuyanlar bana bi mesaj çaksın.
bir sene önce kurtulduğum üniversite. hakkımı helal etmiyorum.
Burada olan var mı la.
kayseride ki üniversitedir. xesqe kazanmak nedir bilsem.
hukuk 1. sınıfına bu sene başlayacağım üniversite.
(bkz: allah kurtarsın)
(bkz: o kadar mı kötü)
hukuk fakültesinden yukarı doğru anayurt'a doğru olan yolda kışın çakallar iniyor. evi anayurttan tut bu arada. ucuz orası.
tanım: öğrenciden çok ailelerin haftasonlarını geçirmek için kullandıkları üniversite.
güncel Önemli Başlıklar