bugün

şüphe götürmez gerçektir. ortaokulda matematik, lisede sürekli matematik, dershanede matematik, özel derste matematik. matematik, matematik. üniversitede gene matematik. edebiyat, tarih, coğrafya ders bile değil. ceddini, tarihini öğrenemeyen adam dindar olacak değil ya, ya münafık ya kafir oluyor. eğitim sistemi böyle ateist yapıyor işte insanı.
(bkz: sayısalcıları hadım edelim kampanyası)
Yanlış bir tespittir. Aksine sözelcilerden çıkar.
felsefeciler niye ateist o zaman onlara noluyo olum?
Çevremde tanıdığım çoğu din yobazı zamanında öss ygs sınavında 180 barajını aşamayıp iki yıllık ısparta keçiborlu iklimlendirme soğutma bölümünü okuyan dahi çocuklar.

Düşün bak adam konuştuğu türkçede bile 10 net yapamamış. Ama cennnete gidecekler. O kadar da eminler.

Bu insanların taassup zihinlerini değerlendirmek lazım.jet fadıldan neyimiz eksik. Neden bir başkası da biz değil ? Action.
doç hatta prof olanlarını bile gördüm ben sayısalcı zakası az kalır.
yanlış önerme ve yanlış genellemedir. kimin sıkı ateist olduğu hakkında henüz tescilli bir araştırma yapılmamıştır.
en sıkı ateistler din düşmanlarından çıkar. sayısalcı veya sözelci olması bir şeyi değiştirmez.
Böyle bişey söylenemez, söylenecekse de doğrusu "sözelcilerden çıkması" olur bari. Felsefe melsefe nolduk amk ne sayısalı.