bugün

Hesaplarını da al git amk.
inci sözlük daha eğlenceli valla.
O değil de onca yırtınıp tam yazar olmuşsun, bir entry döşeniyorsun ve bu hoşlarına gitmiyor, sonra bir bakıyorsun ki herifler seni anında silik (çaylak olsa iyi direkt silik) yapmışlar. Ekşi de olağan şeyler bunlar. Her yer zall ın çiftliği değil. Konuşturmazlar. Tekel var orada. Batar.

Edit: mesele ayarsızlık olsa keşke. Hayır maalesef öyle değil işte. Orada işlerine gelmeyen şeylere tahammül etmeyen bir güruh var. Linç kültürü tekel oluşturmuş. Gizli bir baskı var. Hakikati kabul edememe gibi büyük bir hazımsızlıkları var. istedikleri anda Bunu devreye sokup kılıfına uydurup kitabi yapıyorlar. Mesele o.
ilgi alanına girmediği için tın diyorum.
yazarları önce ermenin yalakaları idiler.

yazarları daha sonra kürt yalakası oldular.

bugün de arap yalakası oldular.
https://eksisozluk.com/ar...n-bulunmasi--6349300?p=31

ulan bir türk olmayı beceremediniz be !

vatansız köpekler !
adi herifler !
kuzen tavsiyesi üzerine kullanmaya başladığım ve çok sevdiğim, 15 Şubat 1999 sunuşlu, sosyal medya platformudur. bu platform hakkındaki görüşler kişiden kişiye değişmekte. fakat genel yorum 'çok iyi' olduğu üzerinde yoğunlaşmış durumda. seni seviyorum ekşi sözlük.
öyle bir bataklığa dönüştü ki ulu'da yazmak bile daha güzel gelmeye başladı. burası baştan bataklıktı, ondandır belki.
Bu ülkenin selameti için ekşi sözlük denen ateist yuvası ve bu zihniyet acilen kurutulmalıdır, gezici piçler, din düşmanı vatan hainleri, üstelik domuz eti de yiyorlarmış.
çankırı yozgat ve bayburtu sevmezler. bu illerin genel siyasi eğiliminden dolayı değil. Cahil gördükleri için... Cahil cahili sevmez. Hatta hiç anlaşamazlar.
Gündem ve gündem dışı vakaları takip etmek için oldukça iyi bir platform.
Yazar olmayı neredeyse imkansız hale getirmiş olan sözlüktür. Biraz şımarık, çokça sinir bozucu.
değeri 17,388,000 dolar olan türkiye'nin ilk ve en büyük katılımcı sözlüğü.
http://www.netvaluator.com/www/eksisozluk.com
6 ay gibi bir süre içinde yazarlığımı onaylayan platform. Değerimi burda bilemediniz, adamlar kaçırmadı beni bak. Buraya daha nadir uğrarım artık. Adios.
Bir zamanlar gündemi belirleyen interaktif sözlüklerin tozunu atan sözlüktü.
WhatsApp Görüşmesi hangi dilde.
Yazar sayısının 160.000'e dayandığı ama yazarların %60'ının yazmadığı sözlük.
Muhalefet konusunda master yapmış insanlarla karşılaşabilirsiniz.
misal;
a ne kadar güzel bir harf desem.
a'nın ne kadar orospu çocuğu olduğundan girip, toplumu ayrıştırdığını, alfabenin yüz karası olduğunu iddia edecek yazarlar çıkacaktır.
Bunun yanında benim de a yı güzellemekle ne kadar büyük bir şerefsiz olduğumu söyleyecek yazarlar da çıkacaktır.
aşırı derecede entelektüel geri zekalıların bir arada bulunduğu ender noktalardan.
Kimin ne yazdığı belli değil. Saçma sapan bir yer oldu.
çökmüş durumda.
(bkz: Çöktü de geldim)

Olmasaydı olmazdık.
zerre kadar akılları olmayan yazar tanelerinin toplandığı ve boktan boktan tanımlar yaptığı yer.
Egosu tavan yapmış yazarlarla dolu olup, hiç ısınamadığım sözlüktür. Kesinlikle bir uludağ değil.
aynı kişi yada kişiler tarafından kontrol edilen 100 den fazla hesap ile istediği algıyı oluşturabilen insanlar var. belki ekşi sözlük yönetimi bu işin içinde belki değil ama dikkat edilmesi ve her söylenene inanılmaması gerekli. çoğunluk böyle düşünüyorsa bende böyle düşüneyim kafasında düşünme manipülasyonları yapılıyor.
bence gereksiz ciddiye alıyorsunuz.