bugün

beğenilmeyen entiylere eksi vererek üzerine düşen sosyal sorumluluğu yerine getirdiğine inanan ve sözlük formatını tam anlayamamış yazardır.
eksi oy vererek eksi oy verdiği yazarı cezalandırdığını düşünen yazarın yaptığı iş. galiba bütün gün sözlüğü kötü birşey yazsalar da eksi oy versem diye okuyup duruyorlar.
yahu arkadaşım sen eksi verdin diye ben, veya her kimse o, yazdığından pişman olacak mı sanıyorsun?
iç konuşma:
içses 1: n'aptın sen yine bak aldın eksiyi, bu da sana ders olsun, bak bir daha yazma böyle kötü şeyler e mi?
içses 2: iyi de başkasının hoşuna gitmek için kendim gibi olmayayım mı? içimden ne geliyorsa o. sıçarım böyle aşkın ızdırabına.
içses 3: hooop hop hop, durun lan nedir olay. alt tarafı bir yazıdır nihayetinde. tamam kavga etmeyin.
içses 1: ama insanlar beni sevmiyor, gururum kırılıyor, neden yazdıklarımı beğenmiyorlar, ben kötü bir insan mıyım?
içses 2: bak şöyle yapalım istersen, hiç bir yere hiç bir şey yazmayalım, böylece elalem de ne eksi verir ne de artı, ohhh sen sağ ben selamet... yok aga ben bildiğimden dönmem. inadım inat kıçım iki kanat.
dışses: susun lan iki saattir kafamın içinde vır vır. beğenmiyorsanız başka yazarın kafasına girin. beni yalnız bırakın.