bugün

kudretten aciz, siyaseti son damlasına kadar kullanmış olan chp'dir.

öyle ki islam dininin büyük savunucularından turancı mhp'yi bile avcuna almıştır bu parti. kılığından utanmıyor bir de islam'a son gücüyle yanaşmaya çalışıyor. chp'nin ömrü kalmamıştır efendim bunu size söyleyebilirim. eğer ki koskoca misyonu olan islam konferansı örgütü ekmeleddin ihsanoğlu'nu bile avcuna alacak kadar acizleşmişse, bunu rahatlıkla tekrar edebilirim. chp bitmiştir. ki başındaki şereften yoksun palavracı adam oruç bile tutmaya üşeniyorken, islam konfreransı örgütü'nün başındaki adamı kullanarak islam'a bürünme yoluna çıkmış. baktı ben bu solcu kafayla bu dinden bihaber zihniyetle muhafazakar türk halkına söz geçiremeyecek, diğerleri gibi ben de islam ile halkı zehirleyerek onların desteğini alayım düşüncelerinde. bakın arkadaşlar özellikle reşit dostlarıma söylüyorum ekmeleddin ihsanoğlu'na oy vermeyin. bu adamın taşşaklı olduğunu bilirdim; ikö'yü yıllarca kontrol ettiği için gözümde büyük bi değeri vardı ama chp zihniyetine tav olacak kadar saf biri olduğunu düşünememiştim. artık gram değeri kalmadı gözümde. kişisel konuşmuyorum inanın benim gibi düşünen çok insan var. ağustostan sonra göreceksiniz rezil rüsva olacak bunlar. chp'nin de islam yandaşı sözleri yavaş yavaş başlayacaktır. hele kılıçdaroğlu'nun cümlelerinin içine "inşallah, maşallah" kelimeleri yerleşti bile. ilk teravih namazını bu bukalemun tipli adam kıldırmazsa iyidir. sonumuz hayrolsun.
Vay amk dedirtmiştir. Ulan sen git Ekmeleddin ihsanoğlu'nu getir çatı aday yap. Sağcı, solcu, ateist, faşist herkes sever lan bu adamı. Ama seçilmez. (bkz: çok etkilendim hayır diyorum)